У 2017 році зростання українського e-commerce ринку склало 30% і досягло рекордного обсягу — 50 млрд. грн., відповідно до досліджень EVO. Судячи з цих цифр, Україна не відстає від Центральної та Східної Європи і, за прогнозами, в 2018 році обсяг ринку електронної торгівлі збільшиться до 65 млрд грн.
Процесинг онлайн-платежів — це просто: Interkassa гарантує!
Український бізнес повинен «діджиталізуватися», а саме ‒ надати клієнтам омніканальне спілкування, якісний сервіс і можливість сплачувати онлайн, зручним для них способом.
Будь-який комерційний сайт, який надасть своїм потенційним покупцям максимально широкий вибір способів оплати, зможе:
- розширити клієнтську базу;
- підвищити конкурентоспроможність;
- збільшити продажі і підвищити лояльність.
Адже обравши товар або послугу, покупець може зіткнутися з неможливістю сплати за них зручним для нього способом. А саме: клієнт не хоче отримувати замовлення накладеним платежем, вважаючи за краще оплачувати електронним гаманцем, банківською карткою, через інтернет-банкінг, з мобільного рахунку або через термінал самообслуговування. При цьому кожна нова кнопка оплати для власника сайту, що продає — це:
- заповнення договорів з банками;
- рішення складних юридичних і технічних питань;
- зростання операційних витрат за рахунок підвищення навантаження на бухгалтерію та ІТ-фахівців;
- значнi витрати часу (в ряді випадків необґрунтовані, якщо, наприклад, певний спосіб оплати є цікавим для невеликій кiлькостi клієнтів, як наприклад, bitcoin).
Прийом онлайн-платежів ‒ справжній головний біль малого, середнього і навіть великого бізнесу. Інтернет-магазини зазвичай пропонують 1-2 способи сплати, до того ж найпопулярнішим досі залишається переказ коштів на карту одного із співробітників магазина. Це не завжди зручно продавцеві, який повинен заплатити податки з цієї суми, і покупцеві, що покриває комісію за переказ.
Будь-який бізнесмен прекрасно розуміє, що частина його потенційних клієнтів може віддати перевагу іншим способам оплати: через термінал, з мобільного телефону або електронними грошима. І тоді йому доводиться ламати голову: як же підключити до сайту всi зручні та доступні його клієнтам способи оплати з мінімальними витратами часу, ресурсів і грошей?
Підключити кожен канал самостійно ‒ не найкраща ідея. Сам факт оплати — це лише верхівка айсберга, справжні складнощi починаються там, де їх не бачить користувач. Це — і інтеграція сайту з платіжною системою, і юридичне оформлення співпраці з платіжною системою, і бухгалтерія, і аналітика, і операційний облік. Тим паче не всі API надають рішення для мультиканальних платежів. Зібрати в один всі дані про грошові потоки стає непростим завданням.
Тоді перед власником або директором закономірно з'являється вибір: змиритися з витратами (часто непередбачуваними), і організувати підключення платіжних систем «інхаус» (власними силами — тобто, штатом програмістів, менеджерів і рядових співробітників) або вибрати надійного агрегатора платіжних інструментів для сайту і перекласти ці «турботи» на його плечі. Так, наприклад, платіжний агрегатор Інтеркаса без допомоги програмістів легко інтегрується з адмін-панелю будь-якого сайту або конструктора сайтiв.
До того ж, «аутсорсити» обробку платежів вигідно. Комерційний сайт, який має партнера по обробці платежів, може сфокусуватися на масштабуваннi бізнесу — пошуку нових клієнтів, залученні додаткових інвестицій, розширенні асортиментного ряду, збільшеннi охоплення, рекламних акціях тощо.
Уже сьогодні в США і країнах ЄС широко поширена практика інтеграції систем прийому платежів для сайтів. Для українських компаній такі послуги також доступні.
За майже десятиліття роботи і довіри на українського ринку сервіс прийому платежів на сайті Interkassa зареєстрував понад 50 000 акаунтів, власники яких використовують систему як основний інструмент прийому онлайн-платежів. Interkassa — це електронна каса, платіжний агрегатор, зручна оплата на сайті та надійний помічник будь-якого онлайн-бізнесу.
Можливості Інтеркаси відповідають вимогам великого, малого та середнього бізнесу, а сам сервіс представляє якісну фінансову платформу. Відмінними рисами Інтеркаси є:
- безкоштовне підключення та налагодження системи;
- реєстрація акаунта без тривалої перевірки сайту;
- мультивалютний прийом платежів: гривня, долар, євро, грузинський ларі, рубль і навіть біткоін;
- доступні платежі в месенджерах і соціальних мережах;
- мінімальна комісія, яку можна розділити між продавцем і покупцем в будь-якому процентному співвідношенні, використовуючи налаштування особистого кабінету;
- підтримка більше 17 популярних CMS: Joomla, WP, Drupal, 1С-Бітрікс та інших.
Інтеркаса легко налаштовується як для інтернет-магазинів, так і інших онлайн-майданчиків: сайтів, які продають послуги, авіа та ж / д квитки, благодійних фондів. Індивідуальний підхід до потреб кожного клієнта та більше 50 платіжних iнструментiв, з якими працює сервіс, дозволять онлайн-бізнесу систематизувати оплати і збільшити дохід. Користувачі Interkassa отримують:
- Доступ до статистики платежів і фінансової аналітики зі звітами та графіками.
- Всі необхідні консультації з питань реєстрації юридичної особи або індивідуального підприємця, податкового обліку, розрахунку заробітної плати, створення юр. адреси.
- Можливість прийому платежів з країн ЄС та СНД. Технічним партнером виступає компанія Tranzzo — платіжна платформа, за допомогою якої можливий прийом платежів з європейських країн.
- У найближчому майбутньому вихід сервісу Interkassa на фінансові ринки Азії, Латинської Америки і арабського регіону дозволить приймати оплату від клієнтів з усього світу.
- Єдиний шлюз для прийому всіх видів платежів — електронними грошима, з банківських карт або інтернет-банкінгів, через термінали самообслуговування, платіжні SMS-сервіси, провідні системи грошових переказів та iн.
Уже сьогодні системі Interkassa можна передати основну роботу з обробки та обліку грошових надходжень, алгоритм підключення до сервісу дуже простий:
- реєструєте особистий кабінет;
- проводите інтеграцію;
- підписуєте договір;
- отримуєте один формат всіх бухгалтерських звітів;
- співпрацюєте з одним партнером;
- не турбуєтесь про нововведення та зміни на стороні платіжних систем.
Безпека засобів і захищеність особистих даних підтверджує протокол обробки транзакцій 3D Secure, сертифікати PCI DSS Level 1 і Comodo SSL. Також використовується система Anti-fraud, що дозволяє відстежувати підозрілі платежі і дає рекомендації по обробці цих даних. У минулому році була запущена програма Bug Bounty — «білі» хакери провели пошук можливих вразливостей системи, що були оперативно усуненi.
Сьогодні агрегатор платежів Interkassa об'єднав в собі більше 50 різних платіжних методів, найпопулярніші з них: банківські картки МПС Visa / MasterCard, безліч інтернет-банкінгів, електронні гроші і гаманці, мобільна комерція, термінали самообслуговування, грошові перекази, оплата криптовалюта і ін.
Що в підсумку отримують користувачі сервісу Interkassa? Швидку організацію прийому платежів за допомогою різних платіжних систем, оптимізацію каналів продажів, збільшення конверсій, розширення клієнтської бази та лояльності незалежно від того, з якої країни світу був придбаний товар.
Простіше кажучи, Interkassa полегшує i якісно покращує ведення великого, малого та середнього бізнесу в Україні та за кордоном!
Коментарі - 15
Мне нужно было сделать платёж через интернет. В возможных способах оплаты был предложен один агрегатор. На главной странице агрегатора есть все необходимые сертификаты от МПС и поддержка 3D Secure.
Указываю реквизиты карты, сумму, жду SMS-ку с ОПТ-паролем, но её нету и оплата проходит без подтверждения.
Обращаюсь в банк с вопросом: почему не было SMS-ки с ОПТ? Отвечают: сайт от нас его не запрашивал, потому оплата проведена без подтверждения.
Обращаюсь на ГЛ агрегатора:
— Почему вы у банка не запрашиваете ОПТ на подверждение моей оплаты?
— А мы позиционируем себя в качестве безопасного посредника, имеем все необходимые сертификаты, и ОПТ-пароль нам не требуется.
— А если у меня карту украдут или я сам её потеряю, то кто угодно сможет через вас оплачивать моими деньгами?
— Ну да. Но вы тогда сможете обратиться в полицию, и мы им скажем ФИО тех, кто получал оплаты с вашей карты.
Конец диалога и истории.
Цитата в обзоре:
«Безопасность средств и защищенность личных данных подтверждает протокол обработки транзакций 3D Secure, ...»
Интересно, а это самое 3D Secure запрашивается Интеркассой у банка при совершении оплаты?
Начало было, как и все остальное, они не в состоянии были 40 дней подписать со мной договор, прост окормили обещяниями, хотя в самом начале регламентировали максимальный срок 14 дне. Периодически меняют свои банки и заставляют переподписывать договор удалять и создавать заново кассы. Так было с одним банком, а потом оказалось что он не в состоянии принимать платежи по 90% платежных систем, понимаете какое дно?
Сейчас вот третий раз меняют банк, я 26 дней жду подписание договора, при этом средства которые попали в кассу они заблокировали и мне не выплачивают.
Настоятельно не рекомендую связываться с этим сервисом.
Я не говорю уже про практически каждые 10 дней у них откл. вкл. платежные системы, курсы у них варварские.
А вам интеркасса большой привет, я от вас ухожу!