Мінфін - Курси валют України

Встановити
15 березня 2018, 12:32

Гройсман хоче якнайшвидше змінити будівельні норми

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив якомога швидше напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив якомога швидше напрацювати зміни до існуючих будівельних норм з метою скасування застарілих вимог і впровадження міжнародних стандартів.
Гройсман хоче якнайшвидше змінити будівельні норми/Фото: ohridpress.com.mk

Про це він сказав під час зустрічі з підприємцями і архітекторами.

«Сучасні світові стандарти будівництва відрізняються від тих, що діють в Україні. Наше завдання зараз — швидка адаптація будівництва до європейських норм. При співвідносній ціні будівництва у Європі та США ми бачимо в Україні зовсім іншу архітектуру. Я налаштований дуже рішуче. Треба з’ясувати, що ми можемо змінити одразу, що потребує більш глибинної роботи. Затягувати час – не варіант, — сказав глава Уряду. — Я вважаю, що за декілька тижнів ми маємо напрацювати рішення і їх ухвалили. Час має критичне значення».

Учасники зустрічі наголошували, що конкретні зміни стандартів будівництва у бік їх осучаснення гармонізують міську архітектуру та зроблять її зручнішою для користування містян. Архітектори висловили конкретні пропозиції, які будуть враховані Урядом під час внесення змін до будівельних норм.

Нагадаємо, за підсумками 2017 року, будівництво житла в Україні зросло на 9%.

За даними Державної служби статистики України, обсяг прийнятого в експлуатацію житла в містах минулого року становив в абсолютних цифрах 7,3 млн кв м, в сільській місцевості – майже 3 млн кв м.

Лідером в регіональному розрізі минулого року стала Луганщина, де будівництво житла зросло втричі.

В десятку найкращих також увійшли Полтавщина (зростання 71,8%), Івано-Франківщина (29,9%), Київ (29,9%), Закарпаття (24,9%), Одеська область (25,1%), Тернопільська область (25%), Дніпропетровщина (24,4%), Рівненська область (21,5%), Львівська область (11,6%).

Коментарі - 3

+
0
Alex Axel
Alex Axel
15 березня 2018, 12:59
#
В сша на все строительніе работі нужні лицензии\разрешения и каздій шаг проверяется инспектором, вот єто нам надо — вот где напаханное поле для корупции
+
0
Apollo17
Apollo17
15 березня 2018, 14:08
#
И в частных домах немешало бы навести порядок — досих пор по солгасованию с соседом нормы запрещают строится в забор — бред.
+
0
kuvaldometr
kuvaldometr
15 березня 2018, 15:04
#
Нормальна норма, що не так?
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися