Банківська система підбила підсумки 2017 року: мінус 14 фінустанов, збиток і значний приріст депозитів фізосіб. Якщо судити по цифрах, найкращі показники продемонстрували «дочки» західних банків. Але банківські клієнти можуть думати зовсім інакше. «Мінфін» вирішив перевірити.
Кращий банк для вкладників
![Банківська система підбила підсумки 2017 року: мінус 14 фінустанов, збиток і значний приріст депозитів фізосіб. Якщо судити по цифрах, найкращі показники продемонстрували «дочки» західних банків.](/img/2018/32522669/1b0690a9a3041384bf85649eba92defe.jpeg?1520431052)
Завтра вранці «Мінфін» опублікує традиційний рейтинг стійкості українських банків на базі статистики за 2017 рік. За попередніми даними, кращими в минулому році виявилися «дочки» західних фінансових груп, які зайняли перші шість рядків у списку.
Але фінансові показники далеко не завжди відіграють вирішальну роль для вкладників при виборі банку. Тому з початку минулого року «Мінфін» почав опитувати читачів, яким з фінустанов вони найбільше довіряють.
Переможці опитувань часто не збігаються з лідерами рейтингів. Так, у другому кварталі минулого року «приз» клієнтських симпатій дістався ПриватБанку. А в третьому кварталі читачі віддали перевагу А-Банку (тоді як на першому місці в рейтингу стійкості й в 2 й в 3 кварталах знаходився Райффайзен Банк Аваль).
«Мінфін» продовжує традицію та пропонує читачам взяти участь в невеликому опитуванні й проголосувати за банк, якому вони довіряють найбільше.
Щоб відповісти на питання, доведеться увійти в обліковий запис Google. Це необхідно для того, щоб обмежити проходження опитування однією й тою ж людиною кілька разів.
Редакція не збирає особисті дані користувачів.
В опитуванні беруть участь банки, депозитний портфель фізосіб яких перевищує 1 млрд грн. Оскільки мета «Мінфіну» - визначити один кращий банк, ми не даємо можливості читачам вибрати відразу декілька фінустанов.
Результати дослідження будуть опубліковані в кінці тижня.
Коментарі - 17
Да и в Привате деньги не пропадут…
Когда спички были по одной копейке за коробок — проезд в метро стоил целых пять коробок спичек.
И когда же по вашим прогнозам они «лягут»?
Скорее всего, это уже будет время, когда надо будет готовить бомбоубежище, а не думать о банках.
Прикольно то, что многие пишут «когда лягут госбанки»,
но никто так и не придумал условия для этого — когда же они всё-таки могут лечь.
Потому вечного нет ничего, Китайская стена только до сих пор стоит, только сейчас непонятно зачем