Банківська система підбила підсумки 2017 року: мінус 14 фінустанов, збиток і значний приріст депозитів фізосіб. Якщо судити по цифрах, найкращі показники продемонстрували «дочки» західних банків. Але банківські клієнти можуть думати зовсім інакше. «Мінфін» вирішив перевірити.
Кращий банк для вкладників
Завтра вранці «Мінфін» опублікує традиційний рейтинг стійкості українських банків на базі статистики за 2017 рік. За попередніми даними, кращими в минулому році виявилися «дочки» західних фінансових груп, які зайняли перші шість рядків у списку.
Але фінансові показники далеко не завжди відіграють вирішальну роль для вкладників при виборі банку. Тому з початку минулого року «Мінфін» почав опитувати читачів, яким з фінустанов вони найбільше довіряють.
Переможці опитувань часто не збігаються з лідерами рейтингів. Так, у другому кварталі минулого року «приз» клієнтських симпатій дістався ПриватБанку. А в третьому кварталі читачі віддали перевагу А-Банку (тоді як на першому місці в рейтингу стійкості й в 2 й в 3 кварталах знаходився Райффайзен Банк Аваль).
«Мінфін» продовжує традицію та пропонує читачам взяти участь в невеликому опитуванні й проголосувати за банк, якому вони довіряють найбільше.
Щоб відповісти на питання, доведеться увійти в обліковий запис Google. Це необхідно для того, щоб обмежити проходження опитування однією й тою ж людиною кілька разів.
Редакція не збирає особисті дані користувачів.
В опитуванні беруть участь банки, депозитний портфель фізосіб яких перевищує 1 млрд грн. Оскільки мета «Мінфіну» - визначити один кращий банк, ми не даємо можливості читачам вибрати відразу декілька фінустанов.
Результати дослідження будуть опубліковані в кінці тижня.
Коментарі - 17
Да и в Привате деньги не пропадут…
Когда спички были по одной копейке за коробок — проезд в метро стоил целых пять коробок спичек.
И когда же по вашим прогнозам они «лягут»?
Скорее всего, это уже будет время, когда надо будет готовить бомбоубежище, а не думать о банках.
Прикольно то, что многие пишут «когда лягут госбанки»,
но никто так и не придумал условия для этого — когда же они всё-таки могут лечь.
Потому вечного нет ничего, Китайская стена только до сих пор стоит, только сейчас непонятно зачем