23 лютого 2018, 16:15 Читать на русском

Гройсман хоче змінити норми будівництва багатоповерхівок

Гройсман хоче змінити норми будівництва багатоповерхівок

Гройсман пропонує змінити правила будівництва багатоповерхівок23.02.2018 13:04428Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пропонує оновити норми будівництва багатоквартирних будинків та об’єктів міської інфраструктури в бік їхньої ефективності та сучасності – з
Гройсман хоче змінити норми будівництва багатоповерхівок/Фото:kmu.gov.ua
3.02.2018 13:04
42Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пропонує оновити норми будівництва багатоквартирних будинків та об’єктів міської інфраструктури в бік їхньої ефективності та сучасності – за аналогією з тим, як були оновлені норми будівництва доріг.

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман пропонує оновити норми будівництва багатоквартирних будинків та об’єктів міської інфраструктури в бік їхньої ефективності та сучасності – за аналогією з тим, як були оновлені норми будівництва доріг.

Цю ідею він висловив під час зустрічі з молодими підприємцями — засновниками провідних українських стартапів, повідомляєУрядовий портал.

В ході дискусії молоді підприємці подякували уряду за кроки з дерегуляції на будівельному ринку, передусім в частині отримання будівельних дозволів. Це дало значний поштовх розвитку ринку і залучення великих інвестиційних коштів. Однак ці кошти витрачаються на будівництво застарілих квартир з нормами, які виписувалися за часів СРСР.

«Треба змінити ситуацію — так само, як ми переглянули норми будівництва доріг в бік сучасності, безпеки та функціональності. Чекаю пропозицій і сподіваюсь на вашу експертну підтримку», — сказав Гройсман, звертаючись до підприємців.

Коментарі - 2

+
0
Inkognito
Inkognito
23 лютого 2018, 21:38
#
Хотят на жилых домах, как на дорогах, ежегодно отмывать бабло на «ямочный» ремонт?
+
0
avantoffer
avantoffer
24 лютого 2018, 9:11
#
Молодые предприниматели — основатели ведущих украинских стартапов — это застройщики?
вот прмо вижу как ИТ стартаперы благодарили за увеличения количества строек. Да им на них плевать.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися