18 лютого 2018, 12:27 Читать на русском

Основні завдання Уряду на 2018 рік. Інфографіка

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Уряду за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік. Презентація відбулася в рамках засідання Уряду, про це повідомляє «Урядовий портал».

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відповідно до вимог законодавства представив Звіт роботи Уряду за 2017 рік та основні завдання на 2018 рік.
Фото: kmu.gov.ua

Прем’єр-міністр підкреслив, що минулий рік був нелегким, але позитивні моменти очевидні. Серед них – збереження позитивної динаміки зростання економіки та початок фундаментальних змін в різних сферах життєдіяльності держави – від системи державних фінансів, системи економічних регуляцій та системи оподаткування бізнесу до соціальної сфери, а саме освіти, медицини, пенсійної системи.

«Я знаю, що проблем є достатньо, але ми маємо бути готовими їх подолати», - сказав Володимир Гройсман.

За його словами, досягти мети дозволить нова якість державного управління, політика збільшення доходів громадян, забезпечення належного рівня безпеки.

«Хотів би подякувати Парламенту, колегам міністрам за нелегкий рік, у якому були й позитивні моменти. Нам вдалося утримати економічне зростання. Ми збільшуємо виробництво продукту, люди мають можливості працевлаштування. Але якщо ми хочемо наздогнати партнерів, наш пріоритет – підвищення економічного зростання», - сказав глава Уряду.

Коментарі - 1

+
+17
Игорь Коляда
Игорь Коляда
18 лютого 2018, 13:55
#
По его словам, достичь цели позволит новое качество государственного управления, политика увеличения доходов граждан, обеспечения надлежащего уровня безопасности.

Красивые статистические «картинки», но реальность не так уж красива и привлекательна.
И то, что «политика увеличения доходов граждан» на данный момент привела только к УВЕЛИЧЕНИЮ ИНФЛЯЦИИ, говорит об отсутствии «новое качество государственного управления».
Лично я не вижу никаких «новых качеств государственного управления» — бардак и НЕисполнение законов не уменьшились, а введение новых законов внесло ещё большую путаницу и неразбериху.

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися