Мінфін - Курси валют України

Встановити
22 січня 2018, 17:20

ЄБРР і Райффайзен Банк Аваль об’єднують зусилля для підтримки українських компаній

Кредити, зокрема на проекти відновлюваної енергетики, стануть доступними для більшої кількості малих і середніх підприємств (МСП) та окремих більших за розміром компаній в Україні після підписання сьогодні у Києві угоди між ЄБРР та Райффайзен Банком Аваль про участь Райффайзен Банку Аваль у Програмі розподілу ризиків (ПРР).

У рамках цієї програми ЄБРР братиме на себе частину ризиків за кредитами, які Райффайзен Банк Аваль надаватиме МСП, на загальну суму до €20 млн протягом трьох років. ПРР допоможе збільшити розміри та строки погашення кредитів для компаній по всій країні, оскільки Райффайзен Банк Аваль зможе працювати з більшими ризиками завдяки партнерству з ЄБРР.

Також у межах ПРР позичальники матимуть доступ до різноманітних програм технічного співробітництва, включаючи комплексний пакет технічної допомоги за програмою EU4Business, що фінансується ЄС та впроваджується ЄБРР. Зокрема, українські компанії зможуть використовувати передовий міжнародний досвід у таких сферах, як фінансовий менеджмент, IT, а також оптимізація виробничих та управлінських процесів.

Голова правління Райффайзен Банку Аваль Володимир Лавренчук зазначив: «Ми раді оголосити про початок нашого співробітництва з ЄБРР у рамках ще одного важливого проекту, що розширює нашу спроможність надавати довгострокове фінансування і технічну підтримку середньому бізнесу. Минулого року ми надали кредити більш ніж 1100 компаніям, у тому числі 300 новим клієнтам. Ця програма дає нам змогу вдвічі збільшити підтримку, яку ми надаємо українським компаніям у розвитку їхнього бізнесу. Ця сфера була й залишається однією із пріоритетних для нашого банку».

Директор ЄБРР в Україні Шевкі Аджунер сказав: «Ми раді вітати нашого давнього партнера — Райффайзен Банк Аваль — у Програмі розподілу ризиків ЄБРР. Я переконаний, що цей проект сприятиме розвитку кредитування МСП та банківського сектору в Україні. Він не лише розподіляє ризики поміж відповідальних кредиторів, а й покращує доступ українських компаній до фінансування і допомагає їм удосконалити ведення бізнесу».

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися