29 грудня 2017, 14:01 Читать на русском

Що думають про акції на «Мінфіні» їх переможці

У жовтні та листопаді на «Мінфіні» проходила акція з призовим фондом в 10 тисяч гривень. Щоб отримати гроші, потрібно було розмістити депозит в Конкорд Банку.

У жовтні та листопаді на «Мінфіні» проходила акція з призовим фондом в 10 тисяч гривень.

Тріумфатори були визначені методом випадкового комп'ютерного підбору серед усіх учасників акції, які розмістили і підтвердили відкриття депозиту, а також виконали всі умови акції.

Всього було шість призів: один на п'ять тисяч гривень, і ще п'ять по тисячі. «Мінфін» публікує перші відгуки своїх читачів, які вже отримали призи:

Володимир, Запоріжжя

«Когда регистрировался в акции «Бонус к депозиту» рассчитывал получить только бонус и на дополнительный розыгрыш призов от банка не обратил внимание. Каково же было мое удивление, когда мне сообщили, что я выиграл приз, да еще и главный. Приятный сюрприз к Новому году! Спасибо банку и организаторам, удачи и везения всем участникам. Буду еще участвовать в акциях».

Ігор, Львів

«Участь в різноманітних акціях Мінфіну приймаю декілька років поспіль, завжди був задоволений високим професіоналізмом працівників, оскільки свої зобов’язання ними завжди були виконані оперативно і в обіцяні терміни, обслуговування приємне та уважне.

А в грудні місяці надзвичайно приємною несподіванкою стало те, що ще й виграв одразу 3 призи (один за промо-код і два за участь в акції «Розіграш призів серед вкладників»).

Проводьте побільше подібних акцій, оскільки отримувати призи завжди приємно. Дякую Вам що Ви є!»

Євген, Дніпро

«Все понравилось. Первый раз в жизни получил приз по результатам акции. Спасибо!»

Нагадаємо, що зараз на «Мінфіні» є й інші акції. Наприклад, «Бонус до депозиту». Або «Розіграш від ТОП банків» — чим більше ви відкриєте депозитів, тим більше ваш шанс виграти.

Коментарі - 2

+
0
Dmitrik7
Dmitrik7
30 грудня 2017, 13:22
#
А видео есть, где методом случайного компьютерного подбора среди всех участников акции определился победитель?
+
+22
RosMeksikos
RosMeksikos
4 січня 2018, 9:50
#
Вы что не верите на слово МинФину?=D
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися