Мінфін - Курси валют України

Встановити
22 грудня 2017, 13:13

«Мінфін» склав рейтинг забудовників передмістя Києва

22 грудня «Мінфін» публікує рейтинг забудовників передмістя Києва. Всього в списку 44 компанії, які звели в поточному році 90 будинків.

22 грудня «Мінфін» публікує рейтинг забудовників передмістя Києва.
Фото: lvivsky-maetok.com.ua

У рейтинг увійшли компанії, які будують житло в Ірпені, Бучі, Софійській та Петропавлівській Борщагівка, Гатном, Крюковщина, Вишневому, Броварах, Борисполі, Вишгороді та інших населених пунктах, які знаходяться відразу за межею Києва.

Лідером виявився ірпінський забудовник Синергія», який в 2017-му році офіційно здав в експлуатацію дев'ять будинків. За ним з шістьма будинками йде компанія Martynov Real Estate, відома за проектом ЖК «Софія» в Софіївській Борщагівці.

У трійку увійшов також Novbud (шість будинків) з проектом «Петровський квартал», який в поточному році розрісся з села Святопетрівське на територію сусідньої Софіївської Борщагівки.

«Це вже другий рейтинг забудовників в цьому році. Раніше ми досліджували ринок Києва та отримали від інвесторів і компаній серйозний фідбек. Саме тому вирішили перенести цей досвід на передмістя. Стало зрозуміло що багато наших читачів розглядають покупку житла під Києвом саме як інвестицію, адже ціни там нижчі, ніж в столиці», — пояснює головний редактор «Мінфіну» Тарас Ільків.

Традиційна особливість рейтингів «Мінфіну» — використання даних тільки по офіційно введених в експлуатацію об'єктах. Редакція ранжувала всіх забудовників за кількістю декларацій або сертифікатів з реєстру Державної архітектурно-будівельної інспекції.

У список потрапили всі забудовники з прилеглих до Києва населених пунктів, які здали в експлуатацію в 2017 році хоча б одну секцію одного будинку. У рейтингу відображені всі забудовники, яких вдалося знайти за реєстром ДАБІ, а не тільки 10 або 15 найбільших.

Консультації при підготовці рейтингу надали партнери з аналітичної системи YouControl. Вони ж допомагали редакції знайти зв'язок між житловими комплексами і конкретними забудовниками у випадках, коли вони не були прямими. Проблемні питання по зданим об'єктам допомогла вирішити юридична компанія Constructive Lawyers.

Перша десятка рейтингу виглядає наступним чином:

1. Синергія, Ірпінь – 9 будинків, 944 квартири;

2. Martynov Real Estate, Софіївська Борщагівка – 6 будинків, 594 квартири;

3. Novbud, Святопетрівське – 6 будинків, 478 квартир;

4. Будінвестконтакт (ЖК Софіївська Слобідка) -

5. Забудовник ЖК Family в Гатному — 5 будинків, 150 квартир;

6. Сфера Житлобуд, Софіївська Борщагівка – 4 будинки, 540 квартир;

7.Нові Метри, Ірпінь – 4 будинки, 330 квартир;

8. Сарафан, Ірпінь – 3 будинки, 460 квартир;

9.Доброград Інвест, Крюківщина – 3 будинки, 402 квартири;

10.НоваБудова, Софіївська Борщагівка – 3 будинки, 190 квартир;

З повною версією рейтингу можна ознайомитися тут.

***

«Мінфін» — найпопулярніший сайт про фінанси, нерухомість, інвестиції і бізнес, який публікує аналітику, новини, валютні котирування і експертні думки. Щоденна аудиторія перевищує 200 тисяч унікальних користувачів. Входить до холдингу Treeum (об'єднує в собі Finance.ua, Finline і Bank-Online).

Коментарі - 5

+
0
Сергей Шаповал
Сергей Шаповал
22 грудня 2017, 9:20
#
На фото Львовский маеток, а в 10 не вошёл
+
0
AleksandrBank
AleksandrBank
22 грудня 2017, 13:41
#
Ага, застройщика лично знаю — хороший человек, все достраивает и еще строит. Даже сам дает без % рассрочку.
+
0
ValentinaKa
ValentinaKa
14 червня 2018, 17:52
#
В июне 2017 года купили «готовую» квартиру с документами в ЖК Синергия 3. По заверению менеджера отдела продаж ключи от своей квартиры мы получим в конце августа 2017 года и ключи от квартир будут раздаватьпо всем домам отдновременно. При заказе дополнительных работ в клиент сервисе нас уверяли, что уже начали штукатурить и надо срочно оплатить все дополнительные работы, если мы их хотим заказать (начало июля 2017).
По факту дополнительные работы не закончили до сегодняшнего дня, ключи от квартиры не выдали.
Обратную связь с клиентами не поддерживают.
При этом на официальном сайте компании умышленно убрали кнопку форума, где реальные инвесторы и уже собственники квартир пытаются добиться ответа на главный вопрос: когда нам отдадут ключи?!?
Очень похоже, что мы попали в строительную пирамиду. Надеюсь для нас данный опыт закончится всё-таки получением ключей, хоть и с огромным опозданием. Но будущее инвесторы и покупатели «готовых» квартир от СГ «Синергия» будьте внимательны и не повторяйте наших ошибок.
+
+13
AleksandrBank
AleksandrBank
15 червня 2018, 11:38
#
Спасибо за ответ. Синергия 3 активно рекламируют.
Интересная была бы сейчас не проплаченная а реальная статья — где проблемы и в сроки не сдают
+
0
ValentinaKa
ValentinaKa
15 червня 2018, 21:30
#
А по Синергии только положительные отзывы в интернете. У меня просто уже терпение лопнуло. Понимаю, что застройщику побоку. Но может кому-то мой отзыв окажется полезным.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися