Рейтинг забудовників Київської області

Рейтинг забудовників передмістя Києва від «Мінфіну» - це результати роботи учасників ринку житлової нерухомості в прилеглих до Києва населених пунктах, які з початку 2018 го по червень 2018 р. ввели в експлуатацію хоча б один житловий об'єкт. Підстава для включення в рейтинг - наявність у забудовника сертифіката або декларації Державної архітектурно-будівельної інспекції України про відповідність збудованого об'єкта проектній документації. Забудовник потрапив до рейтингу, якщо здав таким чином в експлуатацію хоча б один будинок в поточному році. Головним показником для розподілу місць є кількість житлових будинків, введених забудовником в експлуатацію за звітний період.

Детальніше про рейтинг читайте ТУТ

Обговорення
Забудовник
Локація
Здані в 2018р. (1кв та 2кв) будинки
Здані в 2018р. (1кв та 2кв) квартири
Об'єкти, що будуються
Житлові комплекси (здані – будуються)
1
6
134
1
Данія
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2015

ЖК «Данія» — будується фізособою Іриною Саченко. ЖК складається з восьми п'ятиповерхових будинків в Софіївській Борщагівці на вулицях Ягідній, Кошовий і Січовій. У 2017-му році були здані три будинки (Ягідна 17, 19, Січова, 55). Ще три будинки будуються. Контакти відділу продажів — Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Ягідна, 21.

2
4
380
3
Фортуна-2
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2007

Забудовником житлових комплексів Фортуна і Фортуна-2 є Богдан Валерійович Карпенко, депутат Ірпінської міської ради. Житловий комплекс «Фортуна-2» почали будувати в Ірпені ще в 2014 році, на території 3,35 га. Перші будинки здали в експлуатацію вже в 2015 році. Зараз будують другу чергу житлового комплексу — Фортуна-2.

3
4
80
7
IG Group
Об'єкти, що будуються 7
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 2
Дата заснування 2013

Компанія IG Group — забудовник житлових комплексів Ірпеня: «GreenYard» і «Барвиха», під керівництвом Ільницької Яни Людвігівна. Екс-депутат Ірпінської ради 2006-2010-го років від партії «Батьківщина». Працювала у будівельній компанії колишнього мера Ірпеня — Карплюка В.А., який пішов у відставку 2.08.18 р.

4
3
506
9
НоваБудова
Об'єкти, що будуються 9
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 5
Дата заснування 2005
Об'єктів в передмісті 3

Компанія, яка відома під брендом ЖК «Щасливий», реалізацію якого почала в Софіївській Борщагівці. Потім однойменний комплекс в десять будинків з'явився в Петропавлівській Борщагівці. По факту, на даний момент завершені проекти «Щасливих» в складі одного будинку у Вишневому і трьох будинків на вулиці Щасливій ​​в Софіївській Борщагівці. У цьому ж селі триває будівництво однойменного комплексу на Яблуневій, а також в сусідній Петропавлівці. Там же розпочато зведення ЖК «Crystal Avenue» на 5 будинків. Гендиректор компанії — Євген Савочка. Будує також у Львові.

Орлан-Інвест груп
Об'єкти, що будуються 11
Житлові комплекси (здані – будуються) 7 5
Інтергал-Буд
Об'єкти, що будуються 32
Житлові комплекси (здані – будуються) 15 24
Дата заснування 2003
Об'єктів в передмісті 15

У 2018 році «Інтергал-Буд» успішно завершив будівництво 4-х житлових комплексів: «Деміївка», «Яскравий», «Паркові озера», «Відрадний». А також розпочав будівництво нових комплексів: «Лук’янівський каскад», «Intergal City» та «Академ — Квартал». По всій Україні «Інтергал-Буд» зводить одночасно понад 1,1 млн. кв. метрів нерухомості.

З 2003 року будівельною компанією «Інтергал-Буд» було побудовано 126 будинків, це 2,9 мільйона кв.м:

  • 48 по місту Києву.

  • 5 по Київській області.

  • 73 по регіонах країни.

Компанія «Інтергал-Буд» зараз будує 36 будинків по всій Україні, 1 100 000 кв.м житла зводиться одночасно:

— 23 по місту Києву.

— 2 по Київській області.

— 11 по регіонах країни.

Понад 16 років роботи і відсутність недобудов.

7
2
460
56
Novbud
Об'єкти, що будуються 56
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 4
Дата заснування 2007

Головним проектом компанії є ЖК «Петровський квартал» в селі Святопетрівському, в якому з 2012 року було побудовано близько десяти будинків. Але в рейтинг компанія потрапила завдяки тому, що в 2017-му цей ЖК розрісся на територію сусідньої Софіївської Борщагівки. Також NovBud будує в Новосілках та Крюківщині. Замовником будівництва в Борщагівці значиться ТОВ «Петровський квартал». А ЖК «Нові Теремки» в Новосілках — ТОВ «Новбудтех». Забудовник також відомий під назвою «Big Development».

8
2
320
0
Lemongrass
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 0

ЖК «Lemongrass» — забудовується фізичною особою Жовтан І.А. ЖК складається з одного десятиповерхового будинку на 3 секції в Ірпені за адресою вул. Тургенєвська, 50, який був зданий в 1 кв. 2018 року. В 2015-му році зданий ЖК «Статус» (Ірпінь, вул. Тургенєвська, 50).

9
2
229
10
Затишний квартал
Об'єкти, що будуються 10
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2013

ЖК «Затишний квартал» — це кілька житлових комплексів в Софіївській Борщагівці, які побудовані за різними адресами. Будується ЖК «Затишний Квартал» з 2013 року. На початку будівництва він був під назвою ЖК «Хай Тек». Житловий комплекс розташований на землі, що знаходиться в приватній власності у Одарич Валентини Олексіївни. Цільове призначення ділянок — для будівництва багатоквартирних будинків.

10
2
106
10
GEOS
Об'єкти, що будуються 10
Житлові комплекси (здані – будуються) 8 8
Дата заснування 2004
Об'єктів в передмісті 16

Починаючи з 2004 року, компанія GEOS повністю або частково реалізувала більше 60 проектів. Крім України, також присутня на ринку житлової нерухомості Угорщина: реалізує проект преміум-класу Erkel Residences в Будапешті.

Структура власності заплутана. Підрядником будівництва столичних житлових комплексів виступає компанія «Геос-УКБ». Вона, а також «Геос Констракшн» належать Сергію Уманцю, який відомий як бізнес-партнер депутата Київради Миколи Негрича. Останнього вважають великим столичним забудовником і пов'язують з екс-начальником Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА (1996-2010 р.р.), екс-директором «Київміськбуду» (2010-2012 р.р.), а також творцем КП «Жітлоінвестбуд- УКБ »Михайлом Голицею. Крім бізнес-відносин в сфері будівництва, є у них і родинні зв'язки — Негрич є зятем Голиці (одружений на його доньці — Ользі).

Вважається, що Голиця і Негрич є співвласниками будівельної фірми «Геос Девелопмент». Однак, офіційно серед засновників компанії значиться тільки Голиця. Варто відзначити, що в столиці крім «Геос Девелопмент» будівництвом займається і ТОВ «Будівельна компанія «Геос». Крім того, з цим сімейством «Геос» ЗМІ пов'язують також «Геос-УКБ», зареєстрований в липні в 2013 року. Фірма була записана на Сергія Уманця і Богдана Окольнича. Уманець відомий як партнер Негрича по ряду фірм, зокрема ТОВ «Дизайн Геос» (до 2011 року), ТОВ «Вотер Енерджі», ТОВ «МТЦ». Також з «Геос» пов'язують ТОВ «Укрпромметторг» і «УКБ».

Відгуки інвесторів не самі приємні. Власники квартир скаржаться, що GEOS не дотримується своїх обіцянок: будинки не відповідають заявленому класу споруди, без повідомлення івесторів в проект вносяться зміни.

10
2
50
1
Будінвестконтакт
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 2
Дата заснування 2006

Головний і єдиний проект компанії — ЖК «Софіївська Слобідка» в Софіївській Борщагівці, будівництво якого почалося 11 років тому. Знаходиться біля ЖК «Софія» впритул до вулиці Київської. Декларує, що ввела в експлуатацію в цілому за цей час більше 30 будинків. В даний час зводяться ще п'ять. Засновником підрядника ТОВ «Будінвестконтакт» є Ігор Майстренко.

11
1
598
7
Альянс Новобуд
Об'єкти, що будуються 7
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2
Дата заснування 2010

Потрапила в рейтинг нерухомості передмістя завдяки ЖК Лісовий квартал в Броварах. Також будує Krona Park. У штаті — 70 фахівців в області проектування, супроводу проектів, будівництва. За даними самої компанії, у неї «на рахунку понад 230 тис. кв. м. Реалізований ЖК Зелений квартал. Директор компанії – Сергій Караванський.

12
1
160
4
Strakhovskyi group
Об'єкти, що будуються 4
Житлові комплекси (здані – будуються) 3 1
Дата заснування 2011

Глава «Strakhovskyi group» — Страховський А.А. В даний час найбільше відомий як депутат Ірпінської міської ради, Андрій Страховський також яляется президентом Київської обласної федерації олімпійського тхеквондо. Будує переважно в Бучі з 2011 року.

Агробудмеханізація
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2
Дата заснування 1989

ПрАТ «Агробудмеханізація» працює з листопада 1989 року і включає в себе ряд дочірніх підприємств: ДП «Агробуд», ПрАТ «ПМК-508», ПрАТ «БКСМ», ТОВ «Енергія-Плюс ЛТД». Голова правління ПрАТ «Агробудмеханізація». — Шалімов В.І., Депутат Бориспільської міської ради VII скликання від ПП «Наш край», округ №11. Реалізовано ряд будівельних проектів по всій Україні, таких як: ТРК «Караван» (Дніпропетровськ), супермаркет «ЕКО-Маркет» (Київ, Сумська обл., Чернігівська обл.), Нафтобаза «Лукойл» (Київська обл.), Київський обласний держ. Архів (Київ), ТЦ «Ашан» (Київ) і багато іншого, а також житлові будинки в Борисполі, Львові, Енергодарі, Кузнецовську, Южноукраїнську, Нетішині.

14
1
123
5
ADH (Акварели)
Об'єкти, що будуються 5
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1
Дата заснування 2007

Akvareli Development Holding (ADH) — це повністю завершений проект.У кварталі функціонує ряд об'єктів для спільного використання жителями міста — дитячий садок, розвиваючі секції, фітнес-центр, три продуктових супермаркету, відділення банків, салони краси, магазини, кафе і ресторани.

15
1
120
3
Омокс
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1
Дата заснування 1995
Об'єктів в передмісті 2
16
1
107
1
Модуль
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1

ЖК «Модуль» — забудовується фізичною особою Карпенко Б.В. ЖК складається з 12 десятиповерхових будинків в Буча на вулиці бул. Бірюкова/вул. Вишнева/вул. Бандери. У 2 кв. 2018 був зданий один десятиповерховий будинок (бул. Бірюкова, 9).

17
1
96
3
Domira Development
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 2
Дата заснування 2005

Компанія працює в Ірпені, також є проект у Щасливому під Борисполем. В даний час зводяться чотири будинки. Увійшла до рейтингу завдяки зданому в ЖК «7'Я», першій черзі ЖК «MunHausen» і будинку на 28 квартир на вулиці Пушкінській в Ірпені.

18
1
30
14
Family
Об'єкти, що будуються 14
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2016

Забудовник, який будує невеликі будинки на 30 квартир в трьох кілометрах від Одеської траси в Гатному. Декларує 20 зданих об'єктів площею 40 тис. кв м. Всього ЖК «Family» передбачає будівництво 37 будинків. Підрядниками згідно реєстру ДАБІ є Наталія та Андрій Усок. За даними YouControl, Андрій Усок був пов’язаний з іншим забудовником Романом Хіміченком з КНЛ Девелопмент (будує ЖК Almond Apartments в Борисполі і ЖК Ваша Квартира в Гатному). Їх зв'язок прослідковується через ТОВ «Гоу Френдс» та політичну партію «Екологія та соціальний захист».

19
1
106
0
Жасмін
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 0

ЖК «Жасмін» — забудовується фізичною особою Горьков А.В. ЖК складається з одного десятиповерхового будинку в Ірпені на вулиці Лісова, 6-А, 6-Б, який був зданий в 2 кв. 2018 р. C 2010 року по 2017рр. були здані кілька будинків (вул. Українська 85-В, вул. Гостомельське Шосе 22, вул. Суворова 5, вул. 10 линия 4-Б, дуплекси вул. Героїв 12). Біля Жасміну планується ще один 9-ти поверховий будинок з 2 і 1 кімнатними квартирами.

20
1
100
2
Green Life
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2

ЖК «Green Life» розташований в Ірпені на вул. Мечникова, 106-А. Комплекс складається з чотирьох багатоквартирних будинків змінної поверховості по 5-8-10 поверхів і відноситься до комфорт-класу. У 2014 був зданий 1-й будинок, в 2015 2-й будинок і в 2016 3-й будинок. 4-й будинок (секція 1) здано в 1 кв 2018 і також планують здати 4 будинок (секція-1) в 4 кв. 2018.

21
1
99
1
Global Development
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 3 1
Дата заснування 2015

Global Development — это группа компаний, вобравшая в себя 50-летний опыт и традиции строительства, созданная на базе Киевского специализированного ремонтно-строительного управления, успешно работающего с 1966 года.

В 1996 году произошло преобразование управления в ОАО «КСРБТ» и приватизация предприятия, а в 2014 году была зарегистрирована ТМ «Global Development Ukraine».

22
1
64
34
Martynov Real Estate
Об'єкти, що будуються 34
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 4
Дата заснування 2008

Найбільший забудовник Софіївської Борщагівки, найвідомішим проектом якого є ЖК «Софія». У ньому вже здані близько півсотні будинків. Ще майже три десятка зараз будуються. Підрядником будівництва ЖК є ТОВ «Приватна будівельна фірма Укрєвробуд», яка зареєстрована за тією ж адресою, що і ТОВ «Софіябуд» і ТОВ «Інвікта Фасад Буд». Власником останньої значиться Андрій Мартинов.

23
1
32
2
ARB
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1
Дата заснування 2005

Фірма АРБ офіційно зареєстрована в 2015 році, до цього досвід у будівництві становив 12 років. ЖК «Гавань» ЖК складається з одного чотириповерхового будинку в Софіївській Борщагівці на вулиці Заводська, 43. Будується ЖК Ресіталь, але на даний момент будівництво заморожено. Робота відновиться восени.

Ваша квартира
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 0

ЖК Ваша квартира включає сім будинків на чотири і п'ять поверхів, які розташовані недалеко один від одного в селі Гатне.

До кордону Києва всього 500 метрів, а дістатися до центру столиці можна на автобусі або особистому автомобілі.