Рейтинг забудовників Київської області

Дані за 01.01.2017 – 15.12.2017

Рейтинг забудовників передмістя Києва від «Мінфіну» - це результати роботи учасників ринку житлової нерухомості в прилеглих до столиці населених пунктах, які з початку 2017-го ввели в експлуатацію хоча б один житловий об'єкт. Підстава для включення в рейтинг - наявність у забудовника сертифіката або декларації Державної архітектурно-будівельної інспекції України про відповідність збудованого об'єкта проектній документації. Забудовник потрапив до рейтингу, якщо здав таким чином в експлуатацію хоча б один будинок в поточному році. Головним показником для розподілу місць є кількість житлових будинків, введених забудовником в експлуатацію за звітний період. Партнерами проекту виступили аналітична система YouControl і юридична компанія Constructive Lawyers.

Детальніше про рейтинг читайте ТУТ

Обговорення
Забудовник
Локация
Здані в 2017 будинки
Здані в 2017 квартири
Об'єкти, що будуються
Житлові комплекси (здані – будуються)
1
9
944
9
Синергія
Об'єкти, що будуються 9
Житлові комплекси (здані – будуються) 5 3
Дата заснування 2011

Будівельна група «Синергія» будує однойменний комплекс на вулицях Мечникова і Ново-Оскольській в західній частині Ірпеня. Всього компанією було зведено дев'ять будинків. Крім «Синергії», в наступному році вона планує здати в експлуатацію ЖК «Green Side», а в 2019-му — сімнадцятиповерховий ЖК «City Park». За даними системи YouControl керівником ТОВ «Будівельна група Синергія» є Ігор Оверко, який в час оформлення ФОПом мав ту саму адресу реєстрації, що і мер Ірпеня Володимир Карплюк.

2
6
594
21
Martynov Real Estate
Об'єкти, що будуються 21
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 3
Дата заснування 2008

Найбільший забудовник Софіївської Борщагівки, найвідомішим проектом якого є ЖК «Софія». У ньому вже здані близько півсотні будинків. Ще майже три десятка зараз будуються. Підрядником будівництва ЖК є ТОВ «Приватна будівельна фірма Укрєвробуд», яка зареєстрована за тією ж адресою, що і ТОВ «Софіябуд» і ТОВ «Інвікта Фасад Буд». Власником останньої значиться Андрій Мартинов.

3
6
478
13
Novbud
Об'єкти, що будуються 13
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 3
Дата заснування 2007

Головним проектом компанії є ЖК «Петровський квартал» в селі Святопетрівському, в якому з 2012 року було побудовано близько десяти будинків. Але в рейтинг компанія потрапила завдяки тому, що в 2017-му цей ЖК розрісся на територію сусідньої Софіївської Борщагівки. Також NovBud будує в Новосілках та Крюківщині. Замовником будівництва в Борщагівці значиться ТОВ «Петровський квартал». А ЖК «Нові Теремки» в Новосілках — ТОВ «Новбудтех». Забудовник також відомий під назвою «Big Development».

4
5
568
3
Будінвестконтакт
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2006

Головний і єдиний проект компанії — ЖК «Софіївська Слобідка» в Софіївській Борщагівці, будівництво якого почалося 11 років тому. Знаходиться біля ЖК «Софія» впритул до вулиці Київської. Декларує, що ввела в експлуатацію в цілому за цей час більше 30 будинків. В даний час зводяться ще п'ять. Засновником підрядника ТОВ «Будінвестконтакт» є Ігор Майстренко.

5
5
150
8
Family
Об'єкти, що будуються 8
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2016

Забудовник, який будує невеликі будинки на 30 квартир в трьох кілометрах від Одеської траси в Гатному. Декларує 20 зданих об'єктів площею 40 тис. кв м. Всього ЖК «Family» передбачає будівництво 37 будинків. Підрядниками згідно реєстру ДАБІ є Наталія та Андрій Усок. За даними YouControl, Андрій Усок був пов’язаний з іншим забудовником Романом Хіміченком з КНЛ Девелопмент (будує ЖК Almond Apartments в Борисполі і ЖК Ваша Квартира в Гатному). Їх зв'язок прослідковується через ТОВ «Гоу Френдс» та політичну партію «Екологія та соціальний захист».

6
4
540
6
Сфера Житлобуд
Об'єкти, що будуються 6
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2014

Забудовник ТОВ «Сфера житлобуд» входить до міжнародної групи компаній Nyu Sfera (Азербайджан). На сьогоднішній день це група компаній з диверсифікованим бізнесом, яка веде свою діяльність в Україні, Туреччині, Ірані, Китаї та Росії. Зараз ТОВ «Сфера Житлобуд» будує п'ять багатоквартирних житлових будинків в житловому комплексі «Софіївська сфера» в селі Софіївська Борщагівка.

7
4
330
2
Нові Метри
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 6 2
Дата заснування 2006

Забудовник Дмитро Осипенко працює в Ірпені, де звів вже десять об'єктів. Відомий своїми проектами на Ново-Оскольській, Лісовій та Київській вулицях. В даний час будуэ житлові комплекси «Позитив» і «Контраст-2», які обіцяє здати протягом наступних двох років.

8
3
460
0
Сарафан
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 10 0
Дата заснування 2010

ТОВ «Сарафан» — компанія, яка об’єднала в собі біля десяти новобудов в Бучі та Ірпені. Її пов’язують з мером Ірпеня Володимиром Карплюком. Вона потрапила в рейтинг завдяки ЖК «Річ Таун Ірпінь», три будинки якого були здані в 2017-му році. Хоча підрядником будівництва є ТОВ «Річ Таун Ірпінь», детальний аналіз сайтів ЖК «Центральний», ЖК «Річ Таун Ірпінь» і ЖК «Річ Таун Буча» показав, що всі вони належать одному забудовнику. Інколи ці проекти позиціонують під брендом генпідрядника – компанії «БудРегіонІнвест». Серед інших відомих проектів «Сарафану» — ЖК «Буча Квартал», ЖК «Новатор» (2012), ЖК «Варшавський двір» (2012) та інші. Об'єктів які наразі будуються — немає.

9
3
402
4
Доброград Інвест
Об'єкти, що будуються 4
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 3
Дата заснування 2011

Група компаній, яка потрапила в рейтинг завдяки зданим в Вишневому будинках в ЖК «Піонерський квартал». Відома тим, що ввела в експлуатацію в 2015-му житловий комплекс на 204 квартири в Українці. В даний час також будує ЖК «Сакура» в Крюківщині. Її таунхаус Best House не враховувався з двох причин: не отримував декларацій в 2017-му і висотою — менше трьох поверхів.

10
3
190
7
НоваБудова
Об'єкти, що будуються 7
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 3
Дата заснування 2005
Объектов в пригороде 3

Компанія, яка відома під брендом ЖК «Щасливий», реалізацію якого почала в Софіївській Борщагівці. Потім однойменний комплекс в десять будинків з'явився в Петропавлівській Борщагівці. По факту, на даний момент завершені проекти «Щасливих» в складі одного будинку у Вишневому і трьох будинків на вулиці Щасливій ​​в Софіївській Борщагівці. У цьому ж селі триває будівництво однойменного комплексу на Яблуневій, а також в сусідній Петропавлівці. Там же розпочато зведення ЖК «Crystal Avenue» на 5 будинків. Гендиректор компанії — Євген Савочка. Будує також у Львові.

11
3
187
4
Domira Development
Об'єкти, що будуються 4
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 2
Дата заснування 2005

Компанія працює в Ірпені, також є проект у Щасливому під Борисполем. В даний час зводяться чотири будинки. Увійшла до рейтингу завдяки зданому в ЖК «7'Я», першій черзі ЖК «MunHausen» і будинку на 28 квартир на вулиці Пушкінській в Ірпені.

12
3
90
3
Данія
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2015

ЖК «Данія» — будується фізособою Іриною Саченко. ЖК складається з восьми п'ятиповерхових будинків в Софіївській Борщагівці на вулицях Ягідній, Кошовий і Січовій. У 2017-му році були здані три будинки (Ягідна 17, 19, Січова, 55). Ще три будинки будуються. Контакти відділу продажів — Києво-Святошинський район, с. Софіївська Борщагівка, вул. Ягідна, 21.

13
2
360
1
R-Building
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 1
Дата заснування 2006

Забудовник ЖК Millennium City на вулиці Кожедуба в Бучі. Декларує, що здала майже півтисячі квартир (здані ЖК – Амур та Яснополянський, Нове Шосе 32).

14
2
225
1
БЗБК
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 9 1
Дата заснування 1992

Частина будівельної групи компаній, Броварський заводобудівний Комбінат, заявляє, що самостійно побудував більше 30 000 квадратних метрів житла економ, бізнес і люкс класу, а також близько 2000 кв. м торгово-офісних приміщень. Згідно з даними компанії, за останні десять років вона ввела в експлуатацію 40% житлових об'єктів міста Бровари. Гендиректор компанії – Михайло Дудар.

15
2
200
9
Comfort Life
Об'єкти, що будуються 9
Житлові комплекси (здані – будуються) 3 3
Дата заснування 2010
Объектов в пригороде 3

Comfort Life працює на ринку з 2010 року, а найбільша кількість житлових об'єктів зведено в Київській області. У 2016 році компанія здала в експлуатацію два будинки-секції в житловому комплексі «Лісова казка», розташованому в районі кінцевої станції метро «Лісова» (проект передбачає будівництво 15 секцій). Забудовник ввів дві секції в експлуатацію згідно з декларацією про готовність об'єкта, віднісши його до III категорії складності. На цій підставі проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом внесення завідомо неправдивих відомостей в декларацію про початок виконання будівельних робіт і в декларацію про готовність об'єкта до експлуатації.У 2017 році забудовник ввів в експлуатацію 7 будинків в ЖК Лісова казка. За відгуками інвесторів, терміни затримки в здачі будинків починаються від 6 місяців. Засновником Comfort Life (ТОВ «Комфорт Лайф Девелопмент») є один з учасників будівельної компанії «Созидатель ХХІ» (ЖК «Фламінго» в м Ірпені) Сергій Мусієнко. У рейтинг забудовників передмістя компанія потрапила завдяки зданим домівках в ЖК Парковий і ЖК Британіка в Ірпені.

16
2
198
12
МІД-Сервіс
Об'єкти, що будуються 12
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2001

ТОВ «МІД-Сервіс» є генеральним підрядником ЖК «Львівскій маєток». Заявляє, що ввела в експлуатацію 25 будинків з 2010 року. Зараз працює в селі Софіївська Борщагівка. До цього реалізувала ЖК Львівський в Петропавлівській Борщагівці. На етапі будівництва знаходяться ще 13 об'єктів. Кінцевий бенефеціарний власник компанії – Михайло Дубчак.

17
1
624
7
Альянс Новобуд
Об'єкти, що будуються 7
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2
Дата заснування 2010

Потрапила в рейтинг нерухомості передмістя завдяки ЖК Лісовий квартал в Броварах. Також будує Krona Park. У штаті — 70 фахівців в області проектування, супроводу проектів, будівництва. За даними самої компанії, у неї «на рахунку понад 230 тис. кв. м. Реалізований ЖК Зелений квартал. Директор компанії – Сергій Караванський.

18
1
313
1
Perfect Group
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 1
Дата заснування 1992

«Perfect Group» — бренд, який об'єднує під одним ім'ям близько 30 компаній будівельної галузі з різною репутацією на ринку. Досвід роботи — 25 років. Деякі об'єкти зводить з іншими забудовниками, наприклад ЖК Чарівне місто (спільно з корпорацією Укрбуд) і ЖК в районі Позняки-4А (спільно з ПАТ ХК Київміськбуд). Працює в Києві, Борисполі, Вишгороді, Одесі, Чернігові. Бере участь в будівництві житлового району Rybalsky в Києві.

19
1
270
2
Ін-Білд
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 5 2
Альтіс-Девелопмент
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 1
Дата заснування 2011

«Альтіс-Девелопмент» — українська компанія, що управляє, у сфері будівництва і нерухомості.

21
1
182
6
Омокс
Об'єкти, що будуються 6
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1
Дата заснування 1995
Объектов в пригороде 2
Трест "Бориспільсільбуд"
Об'єкти, що будуються 7
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 2
Дата заснування 1971

Трест «Бориспільсільбуд» був створений для будівництва об’єктів у Бориспільському, Баришівському, Яготинському, Згурівському районах і місті Києві наказом Міністерства сільського будівництва України 1 березня 1971 року. Першим керівником був Петро Іванович Руденко.

У 2005 р. Трест «Бориспільсільбуд» визнаний кращим підприємством в Україні, а в 2006 р. він став асоційованим членом холдингової компанії «Київміськбуд».«Бориспільсільбуд» брав участь у будівництві Південного залізничного вокзалу, дитячого садка з басейном у Києві. Нині будують дитсадок на 150 місць на Троєщині, пождепо до Євро-2012.

Керівник: Сич Олександр Іванович — директор.

Код ЄДРПОУ: 13707422

Ліцензія №587618

23
1
154
0
DIM (Development Investment Management)
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 2
Объектов в пригороде 3

DIM — девелоперська компанія, заснована братами Олександром та Андрієм Насиковськими. Перший є керуючим партнером групи компаній DIM. Другий — її офіційним представником. ТОВ «Будінвест КМ», ЖК «Автограф», ТОВ «ДІСБУД», ЖК «Park Lake City» — пов'язані з нею фірми.

Одна зі скандальних забудов братів Насиковських це ЖК «Автограф». На форумах мешканці неодноразово скаржилися на якість квартир, шумоізоляцію і те, що забудовник міняє проект по ходу будівництва без сповіщення інвесторів. Але це не завадило Раді директорів Конфедерації будівельників України (КСУ) включити компанію братів до свого складу. Також, варто звернути увагу на укладення договору, оскільки купівля квартири здійснюється через облігації та інвестиційні договори.

Орлан-Інвест груп
Об'єкти, що будуються 9
Житлові комплекси (здані – будуються) 6 5
New Sigma Development
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Объектов в пригороде 1

Основним напрямком діяльності компанії New Sigma Development є створення і розвиток сучасних проектів житлової нерухомості, а також об'єктів соціальної інфраструктури в Києві і області, включаючи школи і дитячі сади.

26
1
136
0
Бінат
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 0
Дата заснування 1995

ТОВ «Бінат ЛТД» компанія, заснована в 1995 році. Компанія є замовником проекту будівництва клубного будинку «FORT HOUSE» і працює сьогодні над проектом адміністративної будівлі за адресою р. Вишгород, пр-т Т. Шевченка, 6-Б

Альфа-Капітал-Інвест
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1

Альфа-Капітал-Інвест вже успішно здав в експлуатацію 6 секцій — отримані декларації на готовність об'єктів. Великий досвід участі в девелоперських проектах.

28
1
128
0
Підкова
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 0
Объектов в пригороде 1

Комплекс розташований в Києво-Святошинському районі у с. Крюківщина, та межує з м. Вишневе.

29
1
112
5
Prof Group
Об'єкти, що будуються 5
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 4
Дата заснування 1997

Компанія «Prof-Group» тільки житлові будівлі далеко від центру міста, найчастіше в передмісті.

30
1
110
17
BD Holding
Об'єкти, що будуються 17
Житлові комплекси (здані – будуються) 3 4
Дата заснування 2012

Через проблеми з документами до рейтингу не включений проект «Європейка». Цьому забудовнику зараховано тільки декларація по ЖК «Аметист». Забудовником комплексу значиться ТОВ «Будівельна девелоперська компанія». Відома також за будівництвом ЖК «Львівський», ЖК «Празький квартал» і ЖК «Echo Park». Згідно даних компанії, нею «було завершено» будівництво 36 будинків. Центральний офіс знаходиться в Цюріху, Швейцарія.

31
1
105
5
ADH (Акварели)
Об'єкти, що будуються 5
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1
Дата заснування 2007

Akvareli Development Holding (ADH) — це повністю завершений проект.У кварталі функціонує ряд об'єктів для спільного використання жителями міста — дитячий садок, розвиваючі секції, фітнес-центр, три продуктових супермаркету, відділення банків, салони краси, магазини, кафе і ресторани.

32
1
96
1
ГБК Парадіз
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 1
Объектов в пригороде 1

Група будівельних компаній Парадиз здійснює будівництво житла вже більше 9 років, в м.Миколаїв і в с.Петропавлівська Борщагівка (Київська область).Також компанія займається будівництвом і продажем комерційної нерухомості та інфраструктурних об'єктів в своїх новобудовах.

Вишгородміськреконструкція-1
Об'єкти, що будуються 1
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Объектов в пригороде 1

Замовник проекту — ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Джерело: https://dom.ria.com/uk/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0%9E%D0%9E%D0%9E-%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-1-5240037/ ©DOM.RIA.com

Замовник проекту — ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Джерело: https://dom.ria.com/uk/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0%9E%D0%9E%D0%9E-%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-1-5240037/ ©DOM.RIA.com

ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк, координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Джерело: https://dom.ria.com/uk/%D0%97%D0%B0%D0%B1%D1%83%D0%B4%D0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8%D0%BA/%D0%9E%D0%9E%D0%9E-%D0%92%D0%B8%D1%88%D0%B3%D0%BE%D1%80%D0%BE%D0%B4%D0%BC%D1%96%D1%81%D1%8C%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%BA%D0%BE%D0%BD%D1%81%D1%82%D1%80%D1%83%D0%BA%D1%86%D1%96%D1%8F-1-5240037/ ©DOM.RIA.com

Замовник проекту — ТОВ «Вішгородміськреконструкція-1», дозвіл на будівництво від 11.03.2016 р № ІУ 115160711558 виданий Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, категорія складності V На даний момент компанія проводить технічний нагляд за будівництвом ЖК Вишгород Сіті Парк координує виконання всього комплексу робіт на об'єкті. Після завершення будівництва планується створення служби експлуатації.

Меліоратор
Об'єкти, що будуються 7
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2

Підприємство має власну базу будівельної техніки, виробництва по виготовленню будівельних матеріалів, розчинної-бетонний вузол, що значно здешевлює вартість будівництва. Загальна площа виробничої бази ЗАТ «Меліоратор» становить 6,2 га.За останній час, підприємство побудувало четверту частину багатоповерхових житлових будинків у м Буча: по вул. Чкалова 4, Чкалова 4 А, Чкалова 4б, Вокзальна 124 А, Вокзальна 124 Б, Вокзальна 124 Г. Підприємство будує і об'єкти соціально-побутового призначення: стадіон на три тисячі місць, центральну площу міста Буча, спортивні майданчики в мікрорайонах міста, підземний перехід на трасі Київ-Ковель.

35
1
80
5
ЖБК Діамант
Об'єкти, що будуються 5
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1

Компанія на ринку 4 роки, об'єктів, що будуються 1.

36
1
78
6
Orange Bud
Об'єкти, що будуються 6
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1

Будівельна компанія «Оранж Буд» широко відома як в Україні, так і за її межами. У портфелях компанії представлені такі проекти як сучасний багатофункціональний житловий комплекс в Астані, котеджне містечко Family House і відомий бізнес-центр «Зовнішекспобізнес». Головним в роботі БК «Оранж Буд» є надійність і відповідальність.

37
1
72
2
Євробуд
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 1
NovoSell Іnvest
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2
Дата заснування 2011

Novosell Іnvest — це будівельно-інвестиційна компанія, яка здійснює повний комплекс робіт від стадії складання проекту до здачі об'єкта в експлуатацію. Основна спеціалізація Novosell Іnvest — будівництво сучасних житлових комплексів, що відрізняються архітектурним стилем і якістю виконання.

39
1
60
5
Мірт Буд
Об'єкти, що будуються 5
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1

ТОВ «Мірт Буд» було ідентифіковано як підрядника будівництва ЖК «Київський маєток»

AVM Development Group
Об'єкти, що будуються 4
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 3
Дата заснування 2011

Компанія створена в 2011 році, реалізувала і ввела в експлуатацію більше 80-ти будівель, загальна площа побудованих об'єктів перевищила 30 000 м2. Площа забудови перевищує 10 га. 54 об'єкти знаходяться на стадії будівництва.До проектів девелоперської компанії відносяться:

ЖК «Гнатівській»

ЖК «Супутник-Білогородка»

ЖК «Супутник-Гатне»

ЖК «Нова Конча-Заспа»

41
1
54
2
KM Group
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 2

KM Group займаються будівництвом багатоквартирних будинків в м. Вишневе Київської області і створюють таунхауси бізнес класу в Софіївській Борщагівці.

Керівник: Ляшко Сергій Валерійович

Засновники/Бенефіціари: Кременец Тетяна Сергіївна, Ляшко Сергій Валерійович, Кременец Ярослав Сергійович.

42
1
54
2
Global Development
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 2 1
Дата заснування 2015

Global Development — это группа компаний, вобравшая в себя 50-летний опыт и традиции строительства, созданная на базе Киевского специализированного ремонтно-строительного управления, успешно работающего с 1966 года.

В 1996 году произошло преобразование управления в ОАО «КСРБТ» и приватизация предприятия, а в 2014 году была зарегистрирована ТМ «Global Development Ukraine».

43
1
50
0
НБІ
Об'єкти, що будуються 0
Житлові комплекси (здані – будуються) 1 0

Українська будівельна компанія «Новобудови Благоустрій Інвестиціі» працює на ринку нерухомості України з 2004 року, займаючись будівництвом житлових і комерційних будівель.З 2012 року компанія зосередила свою діяльність в Ірпені і з тих порт звела 4 житлових багатоквартирних удома, які були здані в строк. В даний момент «Новобудови Благоустрій Інвестиціі» завершує будівництво житлового комплексу «Затишний», який складається з 5 багатоквартирних будинків.

44
1
44
3
ДеснаПро
Об'єкти, що будуються 3
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1

ТОВ «ДеснаПро» — будівельна компанія повного циклу, що здійснює роботи від проектування, будівництва до обробних робіт.

Керівник: Михальчук Максим Валерійович

45
1
40
2
БМЛ Груп
Об'єкти, що будуються 2
Житлові комплекси (здані – будуються) 0 1
Дата заснування 2010

Будівельна компанія «БМЛ Груп» існує з 2010 року.

Серед основних напрямів діяльності компанії:

  1. Генеральний підряд.
  2. Проектування, будівництво, реконструкція, капітальний ремонт житлових, офісно-представницьких, соціально-культурних комплексів і об'єктів побутового призначення.
  3. Будівельно-монтажні роботи.
  4. Проектування і монтаж інженерних систем та мереж.
  5. Обробні роботи.