5 грудня 2017, 20:00 Читать на русском

Найголовніше за вівторок: ставки за депозитами і подорожчання квартир в столиці

Обвал максимальних ставок за депозитами триває. З моменту публікації «Мінфіном» останнього огляду, максимальні ставки знизилися як за гривневими, так і за валютними вкладами. За останні два тижні не знайшлося жодної фінустанови, яка б підвищила максимальну ставку.

Міжнародні резерви України зросли до $18,9 млрд

Міжнародні резерви України на 1 грудня становили $18 905,7 млн (в еквіваленті). З початку цього року вони зросли майже на 22%. 

У Києві подорожчали однокімнатні квартири

У листопаді на київському вторинному ринку житла подорожчали однокімнатні квартири. Ціни підскочили як в найдешевшому, так і в найдорожчому ціновому сегменті. Цікава особливість минулого місяця: люди стали продавати квартири в новобудовах, в які інвестували раніше.

Нерухомість Києва: бульбашка або цінове дно

Ринок житлової нерухомості Києва за останні 4 роки підпав під вплив стількох факторів, що пересічний покупець міг остаточно заплутатися в тому, щр там діється. Чи надувається на ринку «бульбашка» у вигляді величезної кількості надлишкової пропозиції, або навпаки — рівень цін досягнув дна і зараз «саме час купувати».

Гройсман: Середня зарплата може зрости до 10 тисяч

Середня заробітна плата в Україні в 2018 році може зрости до 10 тисяч гривень. Зараз цей показник по країні становить 7 тисяч 400 грн, але прем'єр-міністр вважає це недостатнім. Глава уряду також нагадав, що вже на початку року мінімальна заробітна плата буде збільшуватися на 500 грн. 

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
6 грудня 2017, 11:12
#
Поліція здійснює судове розслідування в кримінальному провадженні №12017000000001360 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 364 Кримінального кодексу («Зловживання владою або службовим становищем»).
За даними слідства, в період 2016-2017 років службові особи Департаменту інспекційних перевірок, Департаменту банківського нагляду та Департаменту ліцензування НБУ – «діючи умисно та узгоджено між собою, з корисливих мотивів, маючи на меті особисте незаконне збагачення, перебуваючи у змові із власниками та керівниками комерційних банків, зловживаючи всупереч інтересам служби своїм службовим становище» — не виконують власні службові обов`язки щодо перевірки походження коштів, що спрямовуються на капіталізацію банків, «достовірно знаючи про невідповідність їх походження із зазначеною в наданих документах» (цитата з ухвали суду).
Суд своєю ухвалою від 17.11.2017 задовольнив клопотання слідчих і надав тимчасовий доступ до документів (з можливістю вилучення копій), які знаходяться в НБУ щодо процедури збільшення регулятивного та/або статутного капіталу (до капіталізації) наступними банками:
— «Міжнародний інвестиційний банк» (мажоритарний акціонер – Петро Порошенко);

Ответ Авакова инициаторам «дела рюкзаков». :-)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися