27 листопада 2017, 16:32 Читать на русском

УКРБУД визнаний кращим роботодавцем України в 2017 році

Українська державна будівельна корпорація Укрбуд» увійшла до рейтингу кращих роботодавців року за версією журналу «Фокус». Відкрите голосування забезпечило їй місце в трійці лідерів в розділі «Будівництво». Автори рейтингу підкреслюють, що для поповнення кадрового резерву «Укрбуд» готовий запрошувати на роботу здібних випускників будівельних вишів. При цьому наголошується, що студентам дозволяють відвідувати об'єкти компанії, аби вони могли на практиці ознайомитися з реаліями професії.

Українська державна будівельна корпорація «Укрбуд» увійшла до рейтингу кращих роботодавців року за версією журналу «Фокус».

— Добрий професіонал має бути впевнений в тому, що він не залишиться без роботи і що його працю буде належно винагороджено. А в сфері житлового та промислового будівництва України попит на кваліфіковані кадри традиційно високий, тому роботодавці-лідери зобов'язані давати своїм співробітникам і сучасні умови праці, і можливість повністю реалізувати свій потенціал всередині компанії. Сьогодні ми відкриті для справжніх серйозних інновацій, для нових стандартів життя, і втілення цих планів неможливо без здібних фахівців. Не тільки будівельників, але і представників інших професій. Їх професіоналізм — це гарантія якості нашої роботи, — підкреслив генеральний директор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода.

Відзначаючи гідний рівень зарплати, укладачі рейтингу звертають увагу і на річні бонуси, на які можуть претендувати керівники середньої ланки. А також на можливість придбання житла зі знижкою, передбачену в якості мотивації для співробітників.

— Сьогодні ми бачимо, як власники та керівники компаній все більше уваги приділяють побудові ефективної системи роботи з персоналом. Брак хороших фахівців відчутний. Тому роботодавці усвідомлюють, що просто «красивої картинки» вже недостатньо. І все активніше докладають зусиль до того, щоб не просто розвивати та оптимізувати бізнес-процеси, але ще і створювати такі умови праці, при яких людина захоче у них працювати, — прокоментувала результати рейтингу генеральний директор «HeadHunter Україна» Марина Маковій.

Відбір переможців рейтингу проходив в два етапи. Спочатку автори відібрали по 10 компаній в кожній з 14 представлених в топі галузей. Всі вони входять до сотні найбільших в країні за річним оборотом і обсягом сплачених податків, а також вважаються лідерами у своїй сфері, перемагаючи в різних рейтингах в профільних ЗМІ. А трійки лідерів визначали вже шляхом голосування серед членів студентської організації «Студреспубліка» та читачів сайту focus.ua. Всього в складанні рейтингу взяли участь близько 5,5 тисяч осіб.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися