25 листопада 2017, 12:42 Читать на русском

Хакер зламав криптогаманець Tether Treasury і викрав $30,9 млн

Представники токенізірованних доларів Tether опублікували екстрене повідомлення, в якому оголосили про велику хакерську атаку.

Представники токенізірованних доларів Tether опублікували екстрене повідомлення, в якому оголосили про велику хакерську атаку.
Фото: flickr.com

За їх словами, невідомий хакер зламав гаманець Tether Treasury і викрав $30,95 млн в криптовалюті USDT. 19 листопада ці кошти були відправлені на неавторизовану біткоін-адресу, повідомляє Forklog.

Представники Tether відзначили, що не дозволять викупити викрадені токени, і зараз намагаються повернути їх, щоб активи не «попливли» в глобальну екосистему.

Розробники тимчасово заморозили бек-енд гаманець Tether.to і викладають в мережу нові версії програмного забезпечення для обмінників, гаманців і інших інтеграторів — Omni Core.

Передбачається, що апгрейди повинні запобігти рух викрадених коштів з адреси зловмисника за рахунок зміни алгоритму консенсусу і здійснення тимчасового хардфорка.

Також стверджується, що на випуск Tether атака ніяк не вплинула – токени, що залишилися повністю підкріплені активами з резерву.

У відповідь на оголошення деякі кріптовалютні біржі, на яких представлений Tether, оголосили про припинення торгів цим токеном. Зокрема, Huobi.Pro і OKEx опублікували ідентичні повідомлення:

«Доносимо до вашого відома, що ми отримали повідомлення від Tether про те, що їх гаманцю USDT потрібне термінове оновлення. Для забезпечення безпеки ми негайно припиняємо всі депозити і зняття USDT. Ці послуги будуть відновлені після апгрейда. Приносимо вибачення за всі незручності», — говориться в повідомленні.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися