25 листопада 2017, 11:37 Читать на русском

Uber замовив 24 тис. безпілотних кросоверів Volvo XC90 на $1,4 млрд

Компанії Uber і Volvo підписали угоду, згідно з якою сервіс таксі придбає 24 тис. безпілотних кросоверів Volvo XC90 в період з 2019 по 2021 рік.

Компанії Uber і Volvo підписали угоду, згідно з якою сервіс таксі придбає 24 тис.
Фото: techcrunch.com

Загальна сума операції оцінюється в $1,4 млрд, Uber буде використовувати ці автомобілі для створення сервісу таксі наступного покоління, в яких роль водіїв виконуватиме електроніка і штучний інтелект, а не людина, повідомляє ITC.

Варто зазначити, що Uber вже тестує безпілотні кросовери Volvo XC90 в Арізоні, Сан-Франциско і Піттсбурзі. В даний момент сервіс купує у Volvo автомобілі, після чого встановлює на них систему безпілотного управління, включаючи апаратне і програмне забезпечення.

Після укладання угоди Volvo повністю візьме на себе виробництво автомобілів і буде встановлювати на них всі необхідні сенсори і сканери в заводських умовах.

Після отримання автомобілів Uber буде самостійно інсталювати на них необхідне ПО, яке є частиною фірмової технології автономного управління.

Інженери обох компаній під час тестування працювали в тісній зв'язці для того, щоб автовиробник точно зрозумів, які саме апаратні зміни слід внести в автомобілі, щоб технології Uber працювали з ними найбільш оптимальним чином.

Під час тестування на дорогах за кермом кросоверів були присутні водії-випробувачі, які також збирали додаткову інформацію.

При цьому в таксі, які будуть замовлені в 2019-2021 роках, будуть встановлені резервні системи управління і гальмування, які дозволять дистанційно керувати автомобілями, які потрапили у важкі умови, що дозволить повністю відмовитися від водіїв за кермом.

Uber залишила за собою право змінити модель автомобіля Volvo під час поставок (наприклад, замінити частину кросоверів XC90 моделлю XC60), а також звертатися до інших автовиробників для замовлення автомобілів, в які буде встановлена ​​система автономного водіння.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися