20 листопада 2017, 16:29 Читать на русском

Хакери викрали понад 10 млн грн з 1,5 тис. банківських карт. Фото

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у Києві хакерське угруповання, учасники якого викрадали гроші клієнтів, зокрема державних банків.

Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою викрили у Києві хакерське угруповання, учасники якого викрадали гроші клієнтів, зокрема державних банків.
Фото: СБУ

Правоохоронці встановили, що група зловмисників здійснює несанкціоноване втручання до інформаційних банківських мереж для отримання доступу до інформації, дублювання реквізитів платіжних карток для викрадення грошей.

Оперативники спецслужби задокументували, що учасники угруповання з використанням спеціальних технічних засобів негласного отримання інформації «зчитували» картки клієнтів банківських установ, викрадаючи реквізити доступу.

Зловмисники також через шкідливе ПЗ заражали інформаційні мережі банків для порушення штатного стану функціонування систем та отримання несанкціонованого доступу до даних.

За попередньою інформацією зловмисники встигли вкрасти понад десять мільйонів гривень з більш ніж 1,5 тисячі банківських карток.

Під час обшуків у учасників угруповання співробітники СБУ та прокуратури виявили комп’ютерну техніку зі встановленим шкідливим ПЗ та перепискою хакерів, спеціальне обладнання для зчитування та запису підроблених пластикових карток, мобільні телефони, банківські картки, які підтверджують проведення нелегальних оборудок.

Правоохоронці також вилучили мільйон двісті тисяч гривень, пістолети Макарова, «ТТ», автомат Калашникова з глушниками та велику кількість набоїв до них.

Наразі чотирьом зловмисникам оголошено про підозри у скоєнні злочинів та затримано згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України, для всіх обрано запобіжний захід ‒ тримання під вартою.

Коментарі - 3

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
20 листопада 2017, 17:53
#
А стояли-бы на этих 1,5 тысячи картах нулевые лимиты,
возможно и не было бы таких миллионных убытков… :-)

На Бога надейся, а сам не плошай...

.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
20 листопада 2017, 20:23
#
В среднем по 6,6 тысяч гривен с каждой карты…
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
21 листопада 2017, 20:11
#
Ещё один незатейливый способ по быстрому «накосить» деньжат…

В ночь на вторник двое мужчин подорвали и забрали деньги из банкомата «ПриватБанка» в Доме культуры в пгт Малая Даниловка Дергачевского района Харьковской области. Об этом сообщает пресс-служба ГУ НП в Харьковской области.

Двое мужчин подорвали и ограбили банкомат «ПриватБанка»

.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися