14 листопада 2017, 9:55 Читать на русском

Що потрібно знати для реєстрації РРО

Головне управління ДФС у Тернопільській області надало роз’яснення про те, які документи потрібні суб’єкту господарювання для реєстрації регістратора розрахункових операцій (РРО).

Головне управління ДФС у Тернопільській області надало роз’яснення про те, які документи потрібні суб’єкту господарювання для реєстрації регістратора розрахункових операцій (РРО).
Фото: tr.sfs.gov.ua

Так, для реєстрації РРО суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу (ДФС):

  • заяву про реєстрацію РРО за формою № 1-РРО;
  • копію документа, що підтверджує факт купівлі або безоплатного отримання РРО у власність, іншого документа, що підтверджує право власності або користування РРО;
  • копію документа на право власності або іншого документа, що дає право на розміщення господарської одиниці, де використовуватиметься РРО;
  • копію паспорта (формуляра) РРО та копію паспорта модема (при застосуванні зовнішнього модема);
  • копію договору суб’єкта господарювання з центром сервісного обслуговування про технічне обслуговування та ремонт РРО.

Якщо у податківців підстави для відмови в реєстрації РРО відсутні, вони не пізніше двох робочих днів з дня надходження документів, формують та резервують фіскальний номер РРО в інформаційній системі ДФС. Після цього видають суб’єкту господарювання довідку про резервування фіскального номера РРО за формою № 2-РРО.

Для повного завершення процедури реєстрації РРО – суб’єкт господарювання надає до контролюючого органу копію довідки про опломбування РРО та акт введення в експлуатацію РРО.

Фіскали після отримання вищезазначених документів, не пізніше наступного робочого дня проводять реєстрацію РРО. Реєстрація проводиться шляхом внесення даних до інформаційної системи ДФС. Та надає суб’єкту господарювання реєстраційне посвідчення РРО за формою №3-РРО, яке і засвідчує реєстрацію РРО в контролюючому органі (ДФС).

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися