9 листопада 2017, 17:08 Читать на русском

Хормейстер Національної опери отримав двокімнатну квартиру від «Укрбуду»

Національна опера України відзначає свій 150-річний ювілей. З нагоди свята в найбільшому музичному театрі держави відбувся грандіозний гала-концерт за участю президента Петра Порошенка. А генеральним спонсором заходу, в якому взяли участь найяскравіші зірки оперної та балетної сцени, стала будівельна корпорація Укрбуд».

Національна опера України відзначає свій 150-річний ювілей.

— На перший погляд будівельник та артист — це діаметрально протилежні професії. Але як мінімум одну спільну рису вони мають — ми всі даруємо людям щастя, — говорить заслужений будівельник Юрій Пелих, який від імені «Укрбуду» привітав творчий колектив театру зі святом. — По-перше, якби не архітектори та будівельники, то ми б не мали можливості відзначати це свято у цій прекрасній будівлі, яка є справжньою архітектурною перлиною нашої столиці. По-друге, ви щоденно своєю творчістю тішите глядачів, а будівельники, у свою чергу, складають власні твори, але тільки в камені. І ми так само намагаємося приносити людям радість та позитивні емоції. Ми хочемо, щоб принаймні один член вашого творчого колективу відчув радість від наших зусиль.

«Укрбуд» вирішив привітати з ювілеєм опери Богдана Пліша — заслуженого діяча мистецтв України, головного хормейстера театру та одного з кращих художніх керівників закладу. З нагоди свята він отримав від корпорації новеньку двокімнатну квартиру в комфортабельному житловому комплексі «Казка».

Цей ЖК складається з дев’яти малоповерхових будинків, розташованих у Голосіївському районі столиці поряд з мальовничим парком «Феофанія» та музеєм під відкритим небом «Пирогово». А квартири в «Казці» мають відмінну рису, що виділяє їх серед іншого житла в київських новобудовах. Вони обладнані двоконтурними газовими котлами, які дозволяють господарю самому вирішувати, коли починати або закінчувати опалювальний сезон.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися