31 жовтня 2017, 11:23 Читать на русском

POS-термінали Ощадбанку в торговельній мережі приймають платежі за допомогою Android Pay

Ощадбанк готовий до впровадження технології Android Pay. Здійснювати оплату покупок за допомогою додатку Android Pay у смартфоні карткою будь-якого банку світу можна через POS-термінали Ощадбанку з безконтактним модулем.

Ощадбанк готовий до впровадження технології Android Pay.
Фото: xda-developers.com

«Використання смартфону як платіжного інструмента є дуже поширеним у передових країнах світу. Це стає трендом і в Україні. Дедалі частіше ми спостерігаємо, як українці використовують мобільні гаманці у смартфонах для здійснення платежів, наприклад, платіжний мобільний додаток «Ощад PAY». Ми готові до приходу розробленого компанією Google сервісу Android Pay і не підведемо тих, хто захоче використовувати його для оплати покупок. Це можна зробити через термінали банку з безконтактною технологію. Їх вже 75% у нашій термінальній мережі. За кілька місяців ми завершимо її оновлення повністю, щоб усі POS-термінали Ощадбанку було обладнано модулем для зчитування безконтактних платежів, зокрема Android Pay», – зазначив заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн.

Ощадбанк одним з перших розпочав впровадження у торговельній мережі терміналів, що приймають NFC-платежі. Ще п’ять років тому Ощадбанк першим в Україні представив POS-термінали, які приймають безконтактні картки Mastercard та Visa PayWave одночасно. Їх встановлено в мережі закладів «МакДональдз» в Україні. В лютому 2017 року Ощадбанк вивів на ринок власний платіжний мобільний додаток «Ощад PAY» для оплати покупок смартфоном.

Ощадбанк посідає друге місце на ринку торгового еквайрингу. Його еквайрингова мережа перевищує 32 тисячі терміналів. У терміналах, що приймають NFC-платежі, можна сплачувати за покупки безконтактними картками, смартфонами та іншими форм-факторами (стікерами, годинниками).

Android Pay – розроблена компанією Google технологія оплати товарів/послуг за допомогою спеціального додатку мобільного пристрою, який можна завантажити в Google Play Market та який містить інформацію про платіжні картки клієнта (банк, що випустив картку, має бути партнером Android Pay). Для здійснення оплати з Android Pay достатньо розблокувати телефон та піднести його до терміналу.

Коментарі - 3

+
0
kharj
kharj
31 жовтня 2017, 13:29
#
Круто, как раз в Ощадовских терминалах Макдональдса первый раз пробовал PayPass.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
1 листопада 2017, 10:44
#
«Это можно сделать через терминалы банка с бесконтактной технологией. Их уже 75% в нашей терминальной сети.
За несколько месяцев мы завершим ее обновление полностью, чтобы все POS-терминалы Ощадбанка были оборудованы модулем для считывания бесконтактных платежей»

Очень положительная новость и не только для желающих оплачивать через Android Pay.
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
2 листопада 2017, 22:43
#
.

Android Pay (Privat)

В Привате это счастье уже работает и без всякой рекламы на Минфине. :-)
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися