26 жовтня 2017, 18:31 Читать на русском

Апеляційний суд не дозволив вивести з Дельта Банку 418 млн грн

Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду, яке дозволяло вивести з Дельта Банку активів на 418 млн грн.

Апеляційний суд Києва скасував рішення Печерського районного суду, яке дозволяло вивести з Дельта Банку активів на 418 млн грн.
Фото: inpress.ua

«Мова йде про задоволення апеляційної скарги уповноваженої особи Фонду гарантування на ліквідацію АТ «Дельта Банк» та Національного банку, щодо скасування рішення Печерського районного суду м. Києва від 27 березня 2017 року (справа №757/61632/16-ц)», — йдеться в повідомленні ФГВФО.

Суд першої інстанції визнав недійсним договір іпотеки між ПАТ «Дельта Банк» та ТОВ «Кавицький», скасував записи про іпотеку та обтяження у Державному реєстрі прав на нерухоме майно.

Окрім цього, визнав недійсними вісім кредитних договорів між банком та низкою пов’язаних з вказаною фірмою позичальників, у забезпечення яких було передано комерційну нерухомість у центрі Києва загальною площею майже дві тис. кв. м. і земельні ділянки (1,1682 га) на фасадній стороні Новообухівської траси.

Зазначене вище рішення перешкоджало продавати вказані активи. Виручені за них кошти повинні піти на задоволення вимог кредиторів Дельта Банку.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися