26 жовтня 2017, 16:43 Читать на русском

FinTech Ukraine 2017: Вирішуємо проблему маршрутизації платежів

1 листопада в Києві пройде конференція FinTech Ukraine 2017, інформаційним партнером якої виступає найбільший сайт про фінанси і бізнес «Мінфін».

1 ноября в Киеве пройдет конференция FinTech Ukraine 2017, информационным партнером которой выступает крупнейший сайт о финансах и бизнесе «Минфин».

В рамках підготовки до конференції, організатор заходу, компанія BankOnline, за підтримки медіа-партнерів «Мінфін» і «Finance.ua» буде знайомити своїх читачів з новими проектами в області фінансових технологій, які нещодавно заявили про себе і зараз завойовують своє місце на ринку Україна і не тільки.

Хто вони, які рішення пропонують, в чому їх унікальність — про це ми розповімо в нашій рубриці «Учасники стартап-сесії FinTech Ukraine 2017». А познайомитися з ними особисто, дізнатися подробиці і віддати свій голос за найкращий, на вашу думку, проект можна буде 1 листопада на конференції FinTech Ukraine 2017.

AIRouting

Завдання, які вирішує проект:

AIRouting покликаний вирішувати проблему маршрутизації платежів з дебетових і кредитних карток до платіжного провайдера. Це завдання актуальне для великих е-ком компаній, які підключають кілька провайдерів.

Рішення являтиме собою рекомендаційний веб-сервіс, який на підставі історичної інформації та ідентифікаційного номера банку (перші шість цифр на картці) радить найоптимальніший варіант з погляду очікуваної імовірності прийняття платежу.

Особливість проекту:

Великі платіжні провайдери, такі як Adyen, також пропонують рішення інтелектуальної маршрутизації. Для підвищення ймовірності прийому платежу вони використовують свою мережу банків. Проект пропонує використовувати мережу платіжних провайдерів, з якими компанії вже уклали контракт.

Інша альтернатива полягає в тому, щоб налаштувати маршрутизацію самостійно всередині компанії. Але для того щоб зробити це оптимально, компанія повинна регулярно аналізувати історію транзакції і вносити зміни в конфігурацію.

AIRouting пропонує, щоб цю аналітичну задачу вирішив штучний інтелект, звідси і назва продукту Artificial Intelligence Routing.

Кілька слів про проект:

Проект AIRouting ще зовсім молодий і перебуває в початковій стадії розробки. Але його команда — професіонали з великим досвідом в сфері ІТ – впевнена в безумовному успіху свого дітища.

Люди:

Команда складається з IT експертів з багаторічним досвідом в індустрії. Відповідальні за проект: CTO – Олександр Щетинін та СРО – Сергій Свириденко.

Коментарі - 1

+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
26 жовтня 2017, 20:08
#
«идентификационного номера банка ( первые шести цифр на карточке )»

Bank Identification Number (BIN), банковский идентификационный номер (БИН).

Вроде и там и там буквы одинаковы и слова очень похожи, но от перемены мест смысл тоже меняется…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися