24 жовтня 2017, 8:40 Читать на русском

Нацбанк уточнив умови щодо здійснення банками інвестицій

Національний банк України уточнив умови щодо здійснення банками інвестицій, пов’язаних з проведенням фінансової реструктуризації заборгованості банківських боржників.

Національний банк України уточнив умови щодо здійснення банками інвестицій, пов’язаних з проведенням фінансової реструктуризації заборгованості банківських боржників.
НБУ уточнив умови щодо здійснення банками інвестицій/Фото: unn.com.ua

Про це йдеться у повідомленні регулятора.

Зокрема, тепер для здійснення таких інвестицій банки мають дотримуватись таких вимог:

— строк банківської діяльності становить не менше ніж три роки;

— розмір регулятивного капіталу банку відповідає вимогам глави 2 розділу II Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні (на сьогодні це 200 млн гривень) або банк виконує програму капіталізації та здійснення інвестиції не приведе до порушення банком вимог глави 2 розділу II цієї Інструкції або невиконання програми капіталізації у визначені в ній строки;

— банк не є об'єктом застосування заходів впливу (в частині щодо обмеження, зупинення чи припинення здійснення окремих видів операцій).

Зазначені зміни внесені постановою Правління НБУ «Про внесення змін до Інструкції про порядок регулювання діяльності банків в Україні» №104 від 20 жовтня 2017 року, яка набирає чинності з дня, наступного за днем її офіційного опублікування.

Зміни сприятимуть проведенню банками такої реструктуризації, зменшенню обсягів непрацюючих кредитів (NPL) в банківській системі та відновленню господарської діяльності боржників.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися