20 жовтня 2017, 14:56 Читать на русском

В Укрпошті докладно розповіли про зміни тарифів

Нові граничні тарифи Укрпошти на універсальні послуги поштового зв'язку, затверджені НКРЗІ, в цілому зменшать вартість пересилки посилок за основними видами відправлень.

Нові граничні тарифи Укрпошти на універсальні послуги поштового зв'язку, затверджені НКРЗІ, в цілому зменшать вартість пересилки посилок за основними видами відправлень.
Фото: bigkiev.com.ua

Ці зміни заплановані до впровадження з 1 січня 2018 року, повідомляє Укрпошта.

Раніше в повідомленні НКРЗІ йшлося про те, що Укрпошта надала для розгляду пакет документів із розрахунками збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку в середньому на 16%, а саме: на пересилання поштових відправлень у межах України на 12,3% та до іноземних держав – на 43,2%.

Сьогодні перший заступник генерального директора Укрпошти Олександр Перцовський заявив: «На жаль, у ЗМІ розповсюджується некоректна інформація щодо нових тарифів на універсальні послуги. Хочу заспокоїти клієнтів та повідомити, що зростання вартості міжнародних відправлень на 43% не відбувається, а у більшості груп відправлень тарифи навіть знижені.

Наприклад, дешевшими стане проста внутрішня письмова кореспонденція, посилки вагою понад 3 кг як в межах області, так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг. Тобто чим більша вага посилки, тим менше заплатить клієнт. Для тих, хто пересилає міжнародні посилки вагою до 10 кг, наприклад, у США, Австралію, Китай, тариф також знижено в найпопулярнішій вазі від 6 до 10 кг».

Збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку з міжнародної доставки стосується тільки листів і бандеролей.

Так, рішенням НКРЗІ Укрпошта приводить до єдиного рівня ціни двох однакових за своєю суттю продуктів на міжнародну доставку: бандероль до 2 кг і дрібний пакет до 2 кг. В той же час тариф на пересилання дрібного пакета не підвищується.

Щодо тарифів на міжнародні посилки, зміна ціни відбудеться тільки для посилок до 10 кг (детальніше в таблиці). Тариф на міжнародні посилки від 10 до 30 кг не зміниться.

Саме він для ключових країн був знижений з 1 серпня 2017 – у США, Канаду, Австралію, Китай, Росію до 23%. Для Казахстану, Литви, Латвії, Молдови і Грузії для постійних відправників Укрпошта запровадила спеціальний тариф на 40-50% дешевше стандартного.

Передбачена і знижка в 5% за використання API і «особистого кабінету». Також для постійних відправників при укладанні договору буде передбачена знижка за обсяги, які розраховуються індивідуально.

Основні зміни у Граничних тарифах на універсальні послуги поштового зв’язку в порівнянні з чинними:

1. Зменшення тарифів на посилки вагою понад 3 кг як в межах області так і в межах України за рахунок зменшення доплати за 1 кг.

В результаті зміни тарифи на пересилання посилки в межах України зменшаться на:

масою 5кг – на 3 грн (до 25 грн),

масою 7 кг – зменшиться на 7 грн (до 29 грн),

масою 10кг – зменшиться на 13 грн (до 35 грн).

2. Знижено тарифи на пересилання посилок до основних країн за обсягами. Наприклад, вартість пересилання посилки авіатранспортом в США та Канаду масою 5 кг знизилась на 0,2 дол. США, масою 10 кг – на 6,8 дол. США.

3. Доплата за рекомендований лист залишилася на тому ж рівні, що і в чинних тарифах.

4. Введено окремий соціальний тариф для пересилання простих листів масою до 20 грам для військовослужбовців (3 грн);

5. Спрощення вагових категорій та відповідних комбінацій тарифів (з 35 до 16 комбінацій) та зниження тарифів на більшій вазі в письмовій кореспонденції.

6. По міжнародних посилках тарифи в новій редакції встановлено в залежності від зрозумілих зон географічного розташування.

7. Збільшення граничних тарифів на універсальні послуги поштового зв’язку стосується тільки листів і бандеролей. Укрпошта приводить до єдиного рівня ціни двох однакових за своєю суттю продуктів: бандероль до 2 кг і дрібний пакет до 2 кг. В той же час тариф на пересилання дрібного пакета залишається без змін.

Коментарі - 2

+
+9
Владислав Заруцкий
Владислав Заруцкий
20 жовтня 2017, 16:59
#
Ну.что можно сказать? Надо как то отбивать заоблачные зарплаты руководства укрпочты…
+
+6
jack26
jack26
20 жовтня 2017, 18:41
#
Во во, сервис не изменится… с логистикой в укр. почте проблемы
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися