4 жовтня 2017 року в Києві відбулася конференція «Український форум торговельного фінансування – торговельне фінансування для Шовкового шляху» під егідою ЄБРР та Міжнародної торгової палати. Конференцію відкрив Віце-прем’єр-міністр Степан Кубів, який підкреслив пріоритет диверсифікації української торгівлі як фактору політичної стабільності та економічного зростання.
Креді Агріколь Банк підтримує Торговельне фінансування між Україною та країнами Шовкового шляху
Як лідер українського ринку торгівельного фінансування, Креді Агріколь Банк взяв активну участь в організації та популяризації цього заходу. Роль спонсора форуму дозволила Креді Агріколь Банк запросити своїх важливих клієнтів до участі в конференції та виступити в якості переважного партнера для міжнародної банківської спільноти, зацікавленої в розвитку ТФ.
Оскільки міжнародна торгівля становить більше 100% ВВП країни, Україна дуже зацікавлена в ефективних та диверсифікованих інструментах торговельного фінансування, нових джерелах фінансування та покриття ризиків. Країни Близького Сходу, Китай, Індія та країни Далекого Сходу є основними споживачами українського експорту сільськогосподарської та промислової продукції, а також постачальниками електроніки, обладнання та іншого важливого для країни імпорту.
Більше 200 гостей відвідали конференцію в пошуках можливостей для розвитку торгівлі на ринках, які становлять важливу та дедалі більшу частку міжнародної торгівлі України. Багато керівників банків з регіону Близького Сходу та Північної Африки, Китаю, Кореї та Японії відвідали Україну вперше. Вони зустрілися з представниками українських компаній, як експортерів, так і імпортерів, зацікавлених у встановленні стабільних та ефективних ділових контактів із торговими контрагентами та фінансистами.
КАУ та учасники конференції відзначили наступні найбільш перспективні сфери для співпраці:
- Сприяння контактам у сфері торговельного фінансування за допомогою надійних українських банків та торгових асоціацій (МТП, промислові ярмарки);
- Більш дешеве фінансування експорту та імпорту за допомогою дисконтування акредитивів, випущених на умовах відстроченої оплати;
- Підтримка українських експортерів шляхом активного встановлення відносин з місцевими банкірами, акредитованими партнерами Групи Креді Агріколь, що обслуговують середній корпоративний сегмент ринку.
Як частина Групи КА, Креді Агріколь Банк бачить свої переваги у торгівлі з країнами Шовкового шляху. Необхідно обмінюватися бізнес можливостями та проводити більше операцій через мережу Групи КА, посилюючи синергію у торговельній сфері. За результатами Українського форуму торговельного фінансування для Шовкового шляху Креді Агріколь Банк планує нові угоди з торговельного фінансування та обмін проектами клієнтів з КА КІБ в ОАЕ, Китаї та Індії.
Коментарі