11 жовтня 2017, 14:55 Читать на русском

Kредобанк отримає 100 млн грн на кредитування бізнесу

Німецько-Український Фонд та Kредобанк підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств на суму 100 млн гривень.

Німецько-Український Фонд та Kредобанк підписали угоду з кредитування українських малих та середніх підприємств на суму 100 млн гривень.
Фото: kredobank.com.ua

Документ було підписано 11 жовтня, повідомили ЄП у Представництві ЄС в Україні.

Відповідно до угоди, Kредобанк кредитуватиме підприємству за ставкою 15% річних у гривні.

Як зазначається, угода входить до програми сприяння МСП, що фінансується урядом Німеччини через Німецький державний банк розвитку KfW та підтримується ініціативою ЄС EU4Business.

Серед пріоритетних для кредитування напрямків діяльності МСП зазначається сільське, лісове та рибне господарство, переробна промисловість, тимчасове розміщення та організація харчування, постачання електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря.

Кошти нададуть на придбання і модернізацію обладнання, придбання, будівництво або реконструкцію приміщень, поповнення обігових коштів на розширення виробництва.

У рамках Програми підтримки МСП Німецький державний банк розвитку KfW надасть Україні 300 млн грн на підтримку фінансування МСП протягом наступних 40 років.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися