9 жовтня 2017, 12:51 Читать на русском

У Києві починається підключення тепла в установах соціальної сфери

Із 9 жовтня у Києві розпочинається опалювальний сезон у закладах бюджетної сфери. Про це повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, повідомляє прес-служба КМДА.

Із 9 жовтня у Києві розпочинається опалювальний сезон у закладах бюджетної сфери.
Фото: uazmi.org

Міський голова Віталій Кличко підписав розпорядження Київської міської державної адміністрації від 06.10.2017 року №1235 «Про теплозабезпечення об’єктів соціальної сфери».

«Ми розпочинаємо опалювальний сезон у закладах бюджетної сфери – школах, дитсадках, лікарнях, установах соціального захисту тощо. Підключення здійснюватиметься за заявками адміністрацій цих закладів», – сказав Пантелеєв.

Він також зазначив, що підключення житлових будинків здійснюватиметься тоді, коли середньодобова температура зовнішнього повітря становитиме нижче +8 градусів за Цельсієм протягом трьох діб підряд.

«Ми повинні підходити зважено до питання підключення опалення у будинках, зважаючи на вартість цієї послуги для жителів столиці. Ми керуємося офіційним джерелом інформації – прогнозом Українського гідрометцентру. Поки що середня фактична температура становить вище +8 градусів», – зазначив заступник голови КМДА.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися