Читать на русском

«Київстар» готує українцям інноваційні тарифи

«Київстар» в середині жовтня представить нову лінійку тарифів для абонентів передплаченого доступу, включивши в неї тариф з безлімітним 3G-інтернетом.

Фото: focus.ua

Про це сказав президент «Київстару» Петро Чернишов, пише «Інтерфакс-Україна».

«Через тиждень з невеликим ми запускаємо наші інноваційні тарифи, в тому числі безлімітний 3G-тариф», — сказав Чернишов.

За його словами, нові тарифи будуть «чесними, чесніше, ніж у „червоних“, натякаючи на другого за величиною оператора ринку.

Чернишов пояснив, що в безлімітному інтернеті від „Київстару“, на відміну від тарифу основного конкурента, зокрема, не буде заборони на використання торрентів, роздачу інтернету з телефону, і плата за нього буде стандартною помісячною, а не за 28 днів.

»Але він буде дорожче, тому що не буде обмежень", — зазначив президент «Київстару».

Він уточнив, що приблизно через місяць після переходу до нових тарифів для абонентів передплаченого доступу буде представлена ​​подібна нова лінійка тарифів для контрактних абонентів, а ще через місяць — для корпоративних клієнтів.

Чернишов сказав також, що компанія не «женеться за клієнтами», намагаючись надавати їм більш дешеві послуги, а навпаки, її нові тарифи спрямовані на підвищення ARPU (щомісячного доходу з абонента) за рахунок надання йому додаткових послуг.

У той же час він констатував, що в нинішньому конкурентному полі на українському ринку «Київстару» з таким підходом вдається утримувати всіх клієнтів.

Президент компанії додав, що якщо за рік вдасться наростити ARPU в гривні на 10%, то це буде дуже хорошим результатом.