1 жовтня 2017, 12:42 Читать на русском

Біткоін — більше, ніж просто примха — глава Morgan Stanley

Глава Morgan Stanley, одного з найбільших банків у фінансовому серці Нью-Йорка, заявив про те, що біткоіни «більше, ніж просто примха», передає HashTelegraph.

Глава Morgan Stanley, одного з найбільших банків у фінансовому серці Нью-Йорка, заявив про те, що біткоіни «більше, ніж просто примха», передає HashTelegraph.
Фото: nextpowerup.com

Президент Morgan Stanley Джеймс Горман заявив, що особливості конфіденційності криптовалют приваблюють людей, і це логічно.

«Концепція анонімної валюти — дуже цікава концепція, цікава для захисту приватного життя, яку вона дає людям», — зазначив Горман.

Читайте також: Як заробити на криптовалюті

Хоча Горман сам особисто не інвестував в криптовалюту, але знає тих, хто робив це: «Я говорив з багатьма людьми, у яких є інвестиції в криптовалюту. Очевидно, це дуже спекулятивно, але це не те, що за своєю суттю погано».

За оцінкою Гормана, позиція регуляторів, що чинять опір включенню криптовалюти в економіку, як, наприклад, в Китаї, ґрунтується на бажанні контролювати грошові потоки в інтересах боротьби проти відмивання грошей, відтоку капіталу і тому подібного.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що колишній американський брокер Джордан Белфорт, прообраз якого був узятий за основу для головного героя культового фільму «Вовк з Уолл-Стріт», назвав біткоін «шахрайством».

Коментарі - 6

+
+14
Delfin Enigma
Delfin Enigma
1 жовтня 2017, 17:08
#
Наоборот все кто вливается в криптовалюты только в отмывании денег и замешан
+
+15
Dani Njasha
Dani Njasha
1 жовтня 2017, 22:04
#
Переважна більшість скамерів ними і платить. Якщо власника грошей не можна ідентифікувати, тоді таку валюту варто заборонити взагалі. Або нехай придумують спосіб прив«язати персону до гаманця.
+
0
Strim01
Strim01
2 жовтня 2017, 2:44
#
Это биткоин-то анонимный? Бугага.
Ну-ну. Валюта которая содержит в себе всю историю операций в открытом доступе. И номер кошелька который элементарно привязывается к физическому устройству и его местоположению.
Валюта корпораций для контроля быдла.
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
2 жовтня 2017, 17:14
#
Все що ти маєш це набір букв і цифр, ніяк ти не прив«яжеш їх до конкретної персони.
+
0
Strim01
Strim01
9 жовтня 2017, 18:00
#
Ага особенно если для оплаты используется смартфон
для того чтоб «грязные» биткоины нельзя было отследить существуют специальные биржи, которые смешивают «грязные» и «чистые» биткоины, снимая за это значительный процент за «отмывку»
но данные, то у владельцев бирж таки сохраняются
+
0
Dani Njasha
Dani Njasha
9 жовтня 2017, 21:16
#
Хакери та інші шахраї користуються комп«ютером, сидять десь інет кафе, використовують тори і т.д. Вичислити походження грошей неможливо.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися