27 вересня 2017, 12:34 Читать на русском

На «голландських аукціонах» продаватимуть тільки «складні» активи — МЕРТ

Модель «голландських аукціонів», яку планується запустити у жовтні для продажу активів ліквідованих банків, застосовуватиметься для реалізації «складних» портфелів, які не продавалися протягом тривалого часу.

На
Фото: focus.ua

Про це розповів заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов сьогодні, 27 вересня, під час тренінгу щодо продажу активів неплатоспроможних банків за моделлю «голландський аукціон» з пониженням ціни, повідомляє «Укрінформ».

«Голландський аукціон» не є оптимальним механізмом для продажу всього на світі… Питання в тому, що ми хочемо використати цей механізм для тих активів, які не продані звичайним способом, коли фонд багато разів пробував їх продавати. Наша мета — не обрати серед двадцяти покупців автомобіля, а все-таки знайти двох бажаючих поконкурувати за складний портфель з різнобойним набором специфічних активів, що дісталися фонду у спадок", — пояснив він.

Читайте також: На рынке есть порядка 10 проблемных банков

Нефьодов наголосив, що за наявності великої кількості бажаючих конкурувати, необхідності проводити саме «голландський аукціон» не буде.

Як додав при цьому заступник директора департаменту консолідованого продажу активів Ілля Михайлин, під час проведення «голландських аукціонів» буде знято вимогу про необхідність мінімальної кількості зареєстрованих учасників у кількості двох.

Тому, якщо ставку робить лише один учасник, він автоматично стає переможцем.

Раніше «Мінфін» повідомляв, що Фонд гарантування вкладів готовий до старту пілотного проекту з продажу активів банків, що ліквідуються, на «голландських аукціонах».

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися