26 вересня 2017, 20:00 Читать на русском

Найголовніше за вівторок: перевірка доходів банківських клієнтів і мінімальна пенсія

Йоста Люнгман: Україні потрібна визначеність в питанні призначення керівника центробанкуПостійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман поговорив з «Мінфіном» про реформи і пояснив, що Києву потрібно зробити, щоб отримати наступ

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман поговорив з «Мінфіном» про реформи і пояснив, що Києву потрібно зробити, щоб отримати наступний транш МВФ.

Стало відомо, якою буде мінімальна пенсія після реформи

Мінімальна гарантована пенсія, у разі прийняття пенсійної реформи Верховною Радою, збільшиться на 11% і складе 1452 гривні. Про це повідомила прес-служба Комітету Ради з питань соціальної політики. 

Звідки гроші. Банки перевірять доходи українців

Банки починають перевіряти джерела походження коштів українців.

Питання можуть задавати при проведенні будь-яких фінансових операцій, якщо банкіри вирішать, що вони ризиковані. 

«Мінфін» розбирався, кому банки будуть відмовляти в обслуговуванні.

В Україні вперше офіційно продали квартиру за Ethereum

В Україні вперше офіційно уклали угоду з купівлі нерухомості за криптовалюту. Як зазначають в Державному агентстві з питань електронного уряду, це перша в світі електронна трансатлантична угода з обміну нерухомості на криптовалюту Etherеum з використанням смарт-контракту блокчейна Etherеum.

Мінфін пояснив закладений в бюджет курс долара в 30 гривень

Вказаний у проекті держбюджету на 2018 рік середньорічний курс гривні на рівні 29,3 гривні за долар і курс на кінець року на рівні 30,1 гривні за долар є технічним показником, а не орієнтиром для уряду і ринку. Про це повідомив заступник міністра фінансів Сергій Марченко.

Коментарі

Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися