25 вересня 2017, 15:33 Читать на русском

ЄС виділить українським держслужбовцям 20 млн євро

Частина технічної допомоги від Євросоюзу в розмірі 20 млн євро буде використана для підвищення зарплат новим державним чиновникам в рамках реформи державного управління.

ЄС виділить українським держслужбовцям 20 млн євро
Фото: infoline.ua

Про це заявив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко в інтерв'ю «Дзеркалу тижня».

«На цю реформу в цілому, за підрахунками Мінфіну, закладений 1 млрд 489 млн грн. Ця сума складається з двох частин: 20 млн євро в конвертацію в гривні — технічна допомога ЄС, все інше буде покриватися з держбюджету. Ми вважаємо, що цих грошей вистачить, щоб завершити в наступному році трансформацію всіх міністерств», — підкреслив Саєнко.

Крім цього, він розповів, на що Кабмін витратив першу частину траншу в розмірі 10 млн євро.

«З цих грошей ми змогли, по-перше, зробити додаткові надбавки, запропонувати більш конкурентні зарплати новим держслужбовцям. По-друге, ці гроші будуть використані на модернізацію інформаційної інфраструктури пілотних міністерств. Люди, які прийдуть за результатами конкурсу, будуть забезпечені всім необхідним на робочому місці. Ми також створили електронні кабінети для нових держслужбовців», — зазначив Саєнко.

В травні 2017 роки ЄС надав Україні перший транш в розмірі 10 млн євро для проведення реформи державного управління в 2017-2020 роках.

Загальна сума запланованої технічної допомоги становить понад 100 млн євро.

Коментарі - 1

+
+47
AleksandrBank
AleksandrBank
25 вересня 2017, 15:39
#
«ЕС выделит украинским госслужащим 20 млн евро» — в ЕС не понимают, что наши гос.служащие сами могут «неофициально» выделить ЕС 200 млн.Евро на то чтобы их не доставали с реформами, так чтобы они и далее сидели на потоках.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися