24 вересня 2017, 15:33 Читать на русском

Кожен п'ятий центробанк запровадить блокчейн в найближчі 2 роки

Центральні банки відносяться до технології блокчейн з недовірою. Тільки 20% з них збираються впроваджувати ту чи іншу його форму в найближчі 2 роки, говориться в доповіді кембриджського Centre for Alternative Finance.

Центральні банки відносяться до технології блокчейн з недовірою.
Фото: computerworlduk.com

Опитування 25 центробанків проходило в рамках дослідження Global Blockchain Benchmark. З деякими фінансовими регуляторами авторам вдалося поспілкуватися безпосередньо, думка інших була виведена на підставі публікацій в пресі, передає Хайтек.

За даними доповіді, 11% опитаних висловилися за введення блокчейна протягом 5-10 років, по 5% — 2-5 років і більше, ніж 10 років. Ще 47% відмовилися назвати терміни.

Основна причина, по якій центробанки цікавить блокчейн, полягає в можливості випуску власної цифрової валюти. Більше 80% з них заявили, що вивчають цю технологію з цієї причини. При цьому 55% ​​банків цікавить система швидких платежів, 23% — неможливість підробки записів про право власності.

Найбільш значущим для регуляторів протоколом є так званий закритий реєстр. За нього проголосувало 63% опитаних. Високу оцінку отримали і Etherium зі своєю закритою версією (38%). За біткойн проголосували 13% респондентів з центральних банків.

Коментарі - 1

+
0
микола ляшенко
микола ляшенко
24 вересня 2017, 16:56
#
Ну що ж, на тлі виступів влади Кітаю зі своім закриттям майданчіків для торгівлі кріптою, jp Morgan та золотих інвесторів це вже непогані новини.
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися