Мінфін - Курси валют України

Встановити
22 вересня 2017, 19:40

Ощадбанк домігся погашення заборгованості від Брокбізнесбанку на 200 млн грн

Ощадбанк відповідно до Закону України «Про іпотеку» набув право власності на нерухоме майно по вул. Саксаганського, 115-а в місті Києві.

Ощадбанк відповідно до Закону України «Про іпотеку» набув право власності на нерухоме майно по вул.
Фото: zib.com.ua

У 2013 році будівлю за цією адресою було передано в заставу Ощадбанку товариством з обмеженою відповідальністю «Капітал Інвест ЛТД» у забезпечення за кредитним договором, що був укладений між АТ «Ощадбанк» та АТ «Брокбізнесбанк» на суму 200 млн грн, повідомляє прес-служба Ощадбанка.

Колишні власники Брокбізнесбанку були також бенефіціарами зазначеної компанії. Оскільки Брокбізнесбанк не виконав свої зобов’язання за кредитним договором, Ощадбанк у судовому порядку протягом більш ніж трьох років намагався отримати задоволення своїх вимог, у тому числі за рахунок нерухомого заставного майна.

В заставі Ощадбанку перебувало два об’єкти нерухомості. В серпні 2016 року постановою Київського апеляційного господарського суду Ощадбанк домігся звернення стягнення на об’єкт нерухомості по вул. Лепсе, загальною площею понад 12 тис. кв. м. Це дало можливість повернути майже 120 млн грн заставних коштів.

Для остаточного погашення заборгованості Ощадбанк у цілковитій відповідності з Законом України «Про іпотеку» скористався можливістю задовольнити свої вимоги в позасудовому порядку та набув право власності на предмет іпотеки, що розташований на вул. Саксаганського.

Реалізувавши своє право на володіння та користування майном, банк виставить об’єкти нерухомості на реалізацію через прозорі електронні торги.

Коментарі - 3

+
0
mary27
mary27
23 вересня 2017, 14:20
#
Замечательно!
''Ощадбанк'', так держать!
+
+13
иванов Ivanov
иванов Ivanov
24 вересня 2017, 8:26
#
Так як в менне депозит в ощадбанку, то звісно я задоволений таким рішенням на користь ощада
+
0
Qwerty1999
Qwerty1999
24 вересня 2017, 13:05
#
Более трёх лет судиться, чтобы переоформить на себя залоговое имущество — ни один вменяемый инвестор не будет инвестировать в такую страну…
Им просто повезло — ведь владелец Брокбизнесбанка сейчас за пределами страны и подрастерял рычаги контроля и управления…
Щоб залишити коментар, потрібно увійти або зареєструватися