Прихід цифрової економіки та діджиталізація неминучі, тому задача ТАСКОМБАНКу: стати агентом змін — тими, хто забезпечує перехід звичних для споживача процесів у digital-середовище.
ТАСКОМБАНК: Ми створюємо нову культуру електронних платежів
Маючи в складі групи ТАС власний процесинговий центр, ТАСКОМБАНК зробив ставку на інноваційні технології та нестандартні рішення, які дозволяють звичайні для споживача речі перетворити в digital-середовище. Та вже може говорити про власну історію успіху. Тільки в 2017 році банк реалізував близько десятка партнерських проектів з використанням технологій ТАСКОМБАНКу та платіжних систем. Крім цього, банк розвиває власні проекти в сфері е-commerce — це інтернет-еквайринг, р2р перекази й торговий еквайринг.
Основні задачі банку: оцифрувати будь який сервіс, зробити його безпечним, зручним та зрозумілим для користувача. «Основою цифрової експансії стала можливість оцифрування платіжних карток Visa й Mastercard в WEBі та мобільному додатку. Технологія дозволяє платити оцифрованими картками й переводити їх у електронний гаманець однієї з платіжних систем», — розповідає Валерій Даниленко, заступник голови правління ТАСКОМБАНКу. Дуже важливі сервіси з точки зору споживачів, які нині вже працюють на ринку, — MasterPass та VisaCheckOut. Вони дозволяють користувачам безпечно проводити платежі зі своїх карток, що зареєстровані у відповідних гаманцях платіжних систем.
ТАСКОМБАНК став першим українським банком, котрий спільно з міжнародною платіжною системою Mastercard реалізував свого роду унікальну для вітчизняного банківського ринку можливість здійснювати онлайн-платежі за допомогою цифрових гаманців на платформі Masterpass, а клієнти банку одними з перших отримали автоматичний доступ до власних цифрових гаманців. Успішними проектами з використанням технології гаманців MаsterPass стали VodafonePay — мобільний додаток, що дозволяє здійснювати оплату послуг та перекази з картки на картку, а також сервіс з оплати мобільного зв’язку на сайте Kyivstar. Додаток OKKO Pay взагалі дозволив здійснювати оплату за заправку, не виходячи з автомобіля. Також серед реалізованих проектів варто відмітити: сервіс з оплати залізничних квитків на сайті booking.uz.gov.ua, систему переказів з картки на картку через сервіс Karton.ua, додаток KyivParkingApp для сплати за паркування в Києві, «Безпечна угода» на OLX, сервіс отримання накладної плати за товар через «Нову пошту» одразу на платіжну картку, без відвідування відділень.
«Прихід цифрової економіки та діджиталізація неминучі, й завдяки запровадженню інноваційних технологій, а також реалізації подібних партнерських програм, ріст довіри українських користувачів до безготівкових розрахунків у інтернеті безперервно зростає. Підтвердженням правильності нашої стратегії є збільшення обсягів платежів з початку року в тричі», — підкреслив Валерій Даниленко.
Про Банк:
АТ «ТАСКОМБАНК» — універсальний комерційний банк, що надає повний спектр фінансових послуг як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам. Банк входить в Групу «ТАС» — одну з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. Нині демонструє кращі по банківській системі темпи розвитку за всіма ключовими показниками. Є активним гравцем на ринку e-commerce України. Входить до ТОП-20 банків за розміром активів і продовжує укріплювати свої ринкові позиції. Ліцензія НБУ №84 від 24.10.2011.
Коментарі - 3
— хтось може пояснити, яке відношення оцифрування може мати до банківських карток?
Це надає держателю платіжної картки можливість використовувати для оплати платіжну картку, не маючи фізично її під рукою.
При цьому оплата може здійснюватися як в мережі Internet, через мобільний додаток так і з використанням фізичних терміналів оплати (технологія NFC)
Як на мене, термін вживається некоректно.