За первый фискальный квартал 2017 года компании удалось получить рекордную выручку в размере $78,4 млрд, а доход в расчете на акцию составил $3,36. Об этом сообщает пресс-служба Apple.
Apple отчиталась о рекордной квартальной выручке
В прошлом году за этот период выручка компании составила $75,9 млрд, а доход в расчете на акцию — $3,28. Международные продажи составили 64% от квартального дохода.
По данным TechCrunch, Apple продала 78,3 млн iPhone, в то время как эксперты с Уолл-стрит ожидали продажи смартфонов компании на уровне 76,3 млн в праздничном квартале. При этом в первом квартале 2016 года Apple продала 74,8 млн iPhone.
В первом фискальном квартале 2017 года продажи iPad составили 13,1 млн, что на 19% ниже по сравнению с годом ранее, а продажи Mac выросли на 1% до 5,4 млн штук.
После публикации данного отчета акции Apple выросли на 3%.
В ноябре 2016 года сообщалось о том, что компания Foxconn, на которой собирают технику Apple, может перенести производство iPhone в США.
Коментарі - 44
— тобто можна констатувати, що масштабне і довгоочікуване оновлення Macbook виявилося невдалим.
Але ж оновлення Macbook чекали 2 роки, тому було очікування стрімкого зростання за рахунок відкладеного попиту.
У нових Macbook є певні недоліки і це об'єктивно вплинуло на продаж.
Ось знайшов статистику продаж Mac-ів.
В грошовому вираженні маємо зростання 7.5% (проти 1% кількісного зростання) — це наслідок подорожчання нових Macbook на 10%.
Макофіли на таке Вам скажуть, що Ви ніщєброд і нічого не тямите у високих матеріях. :)
А насправді можна зрозуміти і тих, і інших, потрібно лише неупереджене бажання :)
Або може недостатньо довго працювали і не встигли втягнутися.
Або просто «не пішло». :)
Об'єктивно хоча б за якістю заліза конкурентам далеко до Apple. І це той фактор, який важко виразити цифрами, але за який цінувальники якості готові переплачувати.
Особисто я не бачу альтернативи Макбукам за якістю заліза. Хоча останній реліз виявився сируватим.
Звісно серед покупців є немало «хизувальників» для яких основна цінність — це дорогі понти. Але це ніяк не применшує сильні сторони продукції Apple.
«Об'єктивно хоча б за якістю заліза конкурентам далеко до Apple.»
Компанія еппл нічого не виробляє, тому смішно чути про якість. Вона у всіх одинакова. Завиключенням того, що епл все впаює у плату, і коли через рік ПЗ вийде з обновленням і розраховане на потужніший комп«ютер, то варіант тільки один, викинути цей і купити новий. Об»єктивна якість заліза просто ще один маркетинговий хід від епла, більш нічого і альтернативи макбукам масса.
— :)
Пропоную зупинитись, бо цьому не буде кінця.
Це не тема для фінансового сайту.
Якщо Вам потрібне полегшення, то вважайте себе переможцем цього холівару, а мене переможеним.
:)
«соромно зізнатися що лошхара»
Ви відчуваєте себе ошуканим, тому це спонукає Вас активно виражати своє невдоволення.
«компанія еппл обманює людей»
— гадаю, що цей хибний висновок Ви зробити під дією власної образи. Об'єктивно, якби Apple дійсно була шархаєм типу Еліта-Центр, то це б з часом викрилося.
Але ж ми бачимо сотні мільйонів людей, що отримують задоволення від продукції Apple і не перестають її купувати впродовж багатьох років.
Можна припустити, що ці сотні мільйонів людей — теж усі поголовно «лошари», але вони або не розуміють свою «лошарість», або розуміють, але чомусь не хочуть визнавати.
Але спитайте себе, хіба таке можливе, щоб сотні мільйонів (серед яких дуже багато розумних і освічених!) так довго були в неадекватному «лошарському» стані?
А може ще є якесь інше пояснення?
Я не даю Вам свою відповідь, бо маю сумнів, що Ви її почуєте.
А ось себе Ви зможете почути, тому думайте критично, шукайте раціональне, а не «змовно-шахрайське» пояснення.
Я пишу факти, а ви мені загальні витримки із текстів маркетологів.
Чому люди користуються? Тому що всилу обмеженої функціональності, складається враження стабільності системи, люди нехочуть витрачати час на вивчення лінукс чи як захистити віндовс, ні, краще мати готовий продукт, з обмеженими можливостями за надмірно-високими цінами. Але цього мало, потрібна пропаганда, щоб люди користуючися цим Г відчували себе щасливими, особливими і говорили, що їх все влаштовує, хоча, якщо розібратися, це далеко не так.
— бо це очевидна річ, яку не визнають лише ті, хто критично настроєний. Тому в таких умовах давати більше деталей = примножувати нерозуміння.
Ваш мозок шукає деталі, які б можна було пред'явити як недолік. Але за цими деталями Ви не бачите лісу.
«потрібна пропаганда, щоб люди користуючися цим Г відчували себе щасливими»
— пропаганда ефективно працює лише в умовах ізоляції, коли альтернативи майже не видно.
Apple працює в ринкових умовах, тому на рівних конкурує з безліччю альтернатив. Більш того, Apple рекламується набагато менше, ніж конкуренти.
Тому Ваш аргумент про пропаганду не витримує критики.
І цей факт, що Ви привели такий неспроможний аргумент, вказує на Вашу упередженість. Вам потрібне якесь пояснення картинки, що у Вас в голові і шукаєте що б сюди підішло.
Спитайте себе — Ви дійсно неупереджені і хочете розібратися чи Вами рухає бажання довести свою правоту?
Можливо оце посилання Вам буде корисним.
За 3к повірте, мій мозок шукав зовсім протилежного.
«пропаганда ефективно працює лише в умовах ізоляції»
Категорично не згідний. Пропаганда — поширення соціально-політичних, природничо-наукових та інших знань з метою їх втілення у суспільну свідомість; у вузькому розумінні — ідеологічно спрямована діяльність будь-якої партії для формування у конкретних верств населення певних поглядів і уявлень (світогляду). Для цього не потрібно ізоляції, всього-навсього реклама. Вдалий піар, світиться яблуко на пресконфернції, фільмі чи ще десь, багатьом журналістам давали маки ну просто так, щоб користувалися. Людина бачить красиву обгортку і виникає бажання мати те ж саме. Далі додається пару штрихів такі як стабільність, продуктивність і готово. Людина зомбована. І мало хто вже звертає увагу на те, що ця стабільність досягається закритістю системи. Виникає багато проблем і на які часто відповідь «користувачам еппл цього не потрібно» або «я можу без цього обійтися». Ніхто вам не скаже, що продуктивність досягається впаюванням обладнанням в материнську плату і що через рік ви або миритися із нестачею пам«яті чи ресурсу ЦП або знову 3к і новий мак.
Пропоную направити енергію дискусії в конструктив, а саме, допоможіть мені визначити альтернативу MacBook Pro в конфігурації MLW82.
З недоліків я бачу:
— MacOS (але є компроміс встановити альтернативну ОС або віртуалізація)
— тач-бар (безтолкова фіча, але можна ігнорувати)
— деяка глючність першого релізу нового форм-фактору (є сподівання, що пофікситься в наступному)
— ціна (завищена, але чи є щось таке саме і дешевше?)
Базові критерії — якісний великий екран, легкий (1.8 кг), ємна батарея (10+ повноцінних годин), якісна збірка (щоб не рипіло, не дряпалось, довго служило і було приємно користуватись).
Є якісь ідеї? Я восени шукав, не зміг знайти.
За 3к можна знайти ноут із GeForce GTX 1060, 64 ОЗУ, 512ссд+2ТБ сата аккум не меншої ємності. Ну от вага буде вмежах 2,3 оскільки еппл багато схем просто викидає, таких як кард рідер, езернет та інше. А буде потрібно, будь ласка в аппл сторе ще купу грошиків і маєте перехідник. Але чесно +- пів кг особливої ролі неграє.
Я хотів би побачити і порівняти конкретні моделі, що мають близькі характеристики. Можна краще, але не гірше.
Але автономність значно програє, для мене це критично. Також Зенбук більший, товщий, важчий. Ще є суб'єктивні нюанси про які я зараз не буду — хочу знайти модель, яка б хоча б по базовим характеристикам була не гіршою.
Я цю модель знайшов першою і особливо не витрачав час на пошук. Я думаю можна знайти навіть кращі альтернативи за ті ж гроші.
— пам'ятаю в обзорах писали, що цей Зенбук працює недовго, не більше 4 годин в ненапряжному режимі, а при навантаженні всього 2 години. Але зараз глянув, то було для 60 Вт·год батареї. На розетці зараз з 96 Вт·год, але якщо екстраполювати попередні результати, то все одно буде мало.
«Я думаю можна знайти навіть кращі альтернативи за ті ж гроші.»
— якщо знайдете, буду вдячний. Але щоб без компромісів! :)
— дивно таке чути.
Цікаво, яка у Вас була модель? Новою купляли чи б/у?
Я не розумію, чому вам потрібно саме 1,8 кк, 400 гр. це практично не відчутно, але за менші гроші(- більше тисячі доларів), ви отримуєте більше і потужніше обладнання. Чому вам так критично 10 годин без підзарядки працювати, ви кожен день на роботу за океан літаєте?
— ретіна з'явилася наче на рік пізніше.
І це ж уже 5 років пройшло. З тих часів автономність значно виросла.
Я розумію, що автономність залежить від багатьох факторів, але суть в тому, що і заявлена автономність і результати тестів показують, що Makbook кращий за конкурентів.
«400 гр. це практично не відчутно»
— :) ну це кому як.
Я вважаю, що збільшення маси на четверть — це забагато і можна говорити про різницю в класі.
Можна окремо поговорити в чому перевага легкої ваги та гарної автономності. Але щоб не стрибати з теми на тему, давайте спершу закінчимо з пошуком аналогів з характеристиками не гірше ніж у Makbook.
400 гр. за більшу ємність, більше системних опцій це -справедлива жертва. Еппл вирізавши все, тим самим зменшивши вагу нічого геніального не придумав. Як я вже писав, якщо вам неважлива наявність портів та слотів, а менша вага, так беріть мак, якщо ця система вас так влаштовує. Я б її вже не взяв, навіть якщо б ціна була менша за віндозну.
— погоджусь, що для певних вимог це справедливо. Але ж не в усіх користувачів одинакові вимоги. Є немало вибагливих юзерів (я серед них), які цінують легку вагу і готові за це переплатити.
Можна дискутувати чим обумовлені такі вимоги і про їх доцільність, але це вже інша тема.
Попередня тема (Чи існують аналоги з характеристиками не гірше ніж у Makbook?) залишилась без відповіді. Точніше я аналогів не знайшов, а Ви переконані, що вони існують.
Спробуйте знайти доказ для свого переконання. Якщо знайдете — буде користь для мене, а якщо ні, то буде Вам користь.
Я не буду займатися пошуком, всилу того, що потрібно шукати буки із обмеженою функціональністю, а це справа невдячна, незнаю хто із виробників таким страждає крім аппла.
— тобто спочатку Ви були переконані, що «можна знайти навіть кращі альтернативи за ті ж гроші», але зараз вже визнаєте, що це непроста справа.
А якщо виявиться, що аналогів навіть з просто негіршою комбінацією характеристик нема?
Якщо дійсно так, то вже буде нелогічним заявляти, що Apple робить таку саму (не кращу) продукцію як інші, тільки з кращою «обгорткою».
А Ваша аргументація, що така унікальна комбінація характеристик нікому не потрібна, виглядає наївно-смішною — звідки Ви знаєте, що потрібно ВСІМ іншим?
ви що знущаєтеся? Зенбук що вам привів як приклад має кращу конфігурацію: більша ємність батареї на 40%, краще відео, кращий дисплей + сенсор, кардрідер при чому із ціною на 1000 з гаком доларів менше, а ви пишите про те що я щось визнав. Це як зрівняти бмв зі всіма фішками і голу шкоду супер б і казати, де ще знайдеш таку машину, де нічого немає і важить менше чим бмв. Ну смішно. Ви мабуть неуважно читаєте мої повідомлення, через те що хочете виправдати свою покупку за такі гроші, неможе ж такого бути, щоб мене охлабучили. Повірте вас, мене на… ли маркетолог стів джобс. Навіть вже розбирали айфони, макбуки і доводили, що вища ціна нічим необгрунтована. Мене досить часто пробують втягнути у різні сіткові маркетинги, пропонували одного разу підписатися на один сервіс типу ютуб, тільки що там збоку немає схожих відео, і ціна входу всього-навсього 300 дол. А перед тим показали відео-пропаганду, як чуваки завдяки цьому заробили багато грошей, як покинули інститути, їздять на дорогих іномарках, а всі хто задіяні в цьому мироприємстві піддакували із задоволеним виразом обличчя, так ніби Бога за бороду вхопили і показують нам шлях до раю.
— де ж він кращий, якщо він більший, товщий та важчий на 25%?
25% різниці у масі — це підстава говорити про інший клас, а різні класи порівнювати недоречно.
З самого початку я спитав чи є аналог для Макбук, щоб був такий же легкий, компактний, автономний, з якісним екраном.
Ви привели Зенбук що не відповідає початковим вимогам, але кажете що він кращий, бо в ньому є сенсор, кардрідер та більше портів.
Це все одно, аби я привів пластиковий ноут вагою 2.8 кг, товщиною 2.5 см з широкою рамкою біля екрану з автономністю 3.5 години і розповідав, що він кращий за Зенбук, бо в ньому більш ємна батарея, більше портів, є BD-привід і сабвуфер. Ще й дорікав «півкіло різниці ніхто не помічає» та «дорожчий і неповноцінний ноут купляють тільки жертви маркетологів».
Те що Ви робите називається маніпуляція.
Я з самого початку сказав, що тема холіварна і декілька раз пропонував зупинитись, але Ви не хотіли.
Тоді я запропонував звузити дискусію до пошуку аналогу згідно критеріям, що мають для мене цінність.
Спочатку Ви заявили, що "можна знайти навіть кращі альтернативи за ті ж гроші". Але пізніше чомусь відмовились шукати і тепер викручуєтесь, що мовляв ці критерії погані. То який сенс продовжувати? Вказувати Вам на Вашу непослідовність у мене бажання нема.
Мені більше нічого добавити, пропоную ще раз зупинитись.
Тепер, зрівняємо характеристики
— Відео. Мак 2880x1800, зен (3840x2160) Ultra HD 4K. Сама відеоплата по бенчмарку оцінка Мак 6,5, Зен 7(http://gpuboss.com/gpus/Radeon-Pro-455-vs-GeForce-GTX-960M)
— Батарея(оцінка не в годинах, а в ємності, в годинах роботи такої оцінки просто немає). Зен 96 Вт.г, Мак 76 Вт. г.
— Сенсорний! екран + кардрідер.
— Вага Мак 1.83, зен 2.27
— Ціна. Мак 3200 дол, зен 1900 дол.
— Інші характеристики ідентичні
Для мене вже давно тема закрита, а ви вчепилися до ваги і звинувачуєте мене у незмозі відповісти за свої слова. Стів Джобс би вами гордився :)
Але Ваша проблема в тому, що Ви своє розуміння кращого пошируюєте на всіх і обурюєтесь, що хтось може думати інакше.
Але Ви також маєте право не вважати це проблемою.
Бувайте.