gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 3
Всього: 78826
Сьогодні: 3
Всього: 78826
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +90
- 1 вересня 2021, 8:45
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
Навіть замовника цього фейку не треба шукати https://russian.rt.com/world/article/407273-rosatom-konkurent-ssha-bankrot
- 0
- 1 вересня 2021, 8:42
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
Дякую https://newsyou.info/zavtra-v-shkolu-a-nu-shurujte-spat-luchshie-fotozhaby-na-den-znanij-v-ukraine
- +120
- 1 вересня 2021, 8:39
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
Зараз вата почне битися в істериці
- 0
- 1 вересня 2021, 8:32
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
Схоже, що інтернат пенсіонерів перестали фінансувати.
- 0
- 1 вересня 2021, 8:25
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
Процес невеликої девальвації - це планомірний етап розвитку любої економіки. Під час криз багато країн використовують цей інструмент для підтримки власної економіки, але при цьому стримують інфляцію. Стосовно повернення — це питання неоднозначне.
- +22
- 1 вересня 2021, 8:20
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
«до чего эти игры с с Америкосами приведут» — про це докладніше можна?
Народ дійсно дивний. Голосує по приколу, а жити хочуть по людські
Народ дійсно дивний. Голосує по приколу, а жити хочуть по людські
- +27
- 1 вересня 2021, 8:06
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
Схоже, що Байдену не дуже цікаве шоу Остапа про 277 мільярдів доларів.
Совместной пресс-конференции по итогам переговоров лидеров в расписании Байдена нет. https://interfax.com.ua/news/general/765195.html
Совместной пресс-конференции по итогам переговоров лидеров в расписании Байдена нет. https://interfax.com.ua/news/general/765195.html
- 0
- 1 вересня 2021, 7:59
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|сентября
… і тут Остапа понесло https://www.youtube.com/watch?v=ecaYvEwth44
- 0
- 31 серпня 2021, 16:09
- # Обговорення валютного ринка 31 _month_ 2021|августа
Взагалі мова йшла про газ та нафту. Соскальзування думок — це привід задуматись https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%B0%D0%BB%D1%8C%D0%B7%D1%8B%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D0%B5
;)
;)
- +49
- 31 серпня 2021, 9:22
- # Обговорення валютного ринка 31 _month_ 2021|августа
З планети Земля. Держава УКРАЇНА!!!
СОРОМНО не знати історію свого краю. Та нація яка не пам’ятає історії не має майбутнього.
Читай, якщо ще не забув українську https://is.gd/gSeZXg
СОРОМНО не знати історію свого краю. Та нація яка не пам’ятає історії не має майбутнього.
Читай, якщо ще не забув українську https://is.gd/gSeZXg
- +64
- 31 серпня 2021, 8:33
- # Обговорення валютного ринка 31 _month_ 2021|августа
Там ще в 30-х роках йшов активний видобуток нафти та газу. Після війни наші західні родовища були одними основних джерел видобутку нафти для СРСР. Крім того це була значна стаття доходів від експорту в Європу. В 50-х роках запаси були виснажені і їх замінила Тюменська нафта. До розпаду СРСР в західних областях продовжували виготовляти обладнання для нафтогазової промисловості.
Ну, а далі як і з Донбасом — виснажили родовища і все покинули. Пишу про Донбас бо в усьому світі видобуток вугілля глибше 500 м є збитковим. Саме тому Донбас був і залишається дотаційним регіоном
Ну, а далі як і з Донбасом — виснажили родовища і все покинули. Пишу про Донбас бо в усьому світі видобуток вугілля глибше 500 м є збитковим. Саме тому Донбас був і залишається дотаційним регіоном
- +15
- 30 серпня 2021, 13:02
- # Обговорення валютного ринка 30 _month_ 2021|августа
Зеленський вилітає до США просто зараз. Програма його візиту повністю змінилася, — Никифоров https://www.pravda.com.ua/rus/news/2021/08/29/7305394/
боїться, що не встигне фейсом поторгувати
боїться, що не встигне фейсом поторгувати
- +15
- 29 серпня 2021, 17:19
- # Обговорення валютного ринка 28–29 _month_ 2021|августа
Все рівно дешевше ніж напряму в росії. Може тепер ви вже зрозуміли як росія обдирала Україну. До речі зараз ціна газу зля України дешевше ніж при прямих поставках. Пояснення буде?
- +15
- 29 серпня 2021, 17:17
- # Обговорення валютного ринка 28–29 _month_ 2021|августа
Скрероз річ страшна! Коротка у вас пам’ять. Україна перешла на європейський хаб тому що ціна газу для України ЗАВЖДИ була на вілсотків 20−30%. Просто за те, що ми українці.
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР
- 12:24 Китай обігнав США за кількістю мільярдерів: де живе найбільше багатіїв світу
- 11:38 Комітет Європарламенту схвалив законопроєкт про цифрове євро
- 11:16 Банківські вклади українців зростають нерівномірно: хто додав, а хто втратив у травні
- 10:53 Валюта дешевшає: як змінився курс долара та євро 24 червня
- 09:36 Як перейти з одного виду пенсії на інший: інструкція від Пенсійного фонду
- 09:13 Уряд спрямував 220 млн грн на оборону: хто отримає фінансування
- 08:46 Продаж землі після спадщини: коли ПДФО та військовий збір не стягуються
- 08:00 НБУ оштрафував «Укрпошту»: компанія має сплатити 2,5 млн грн
- 23.06.2026
- 19:12 Сенат США підтримав заборону на запуск цифрового долара до кінця 2030 року


Стосовно закриття http://www.energoatom.com.ua/ua/press_centr-19/novini_kompanii-20/novini_galuzi-252/p/sim_krain_es_vistupili_na_zahist_atomnoi_energetiki_v_evropi-46940
стосовно «спрыгнуть с иглы» Вже кілька років ведуться переговори про будівництво власного виробництва палива в Україні. Звідси і істерика ваша і рос ЗМІ.
Крім того, це не чисто американська корпорація. Мають багато баз по всьому світі.