gsv
Зареєстрований:
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
1 жовтня 2009
Останній раз був на сайті:
23 червня 2026 о 05:10
Перегляд профілю:
Сьогодні: 4
Всього: 78827
Сьогодні: 4
Всього: 78827
Підписчики (54):

-
Козак ЮА
56 років

-
SlavkoLv
56 років

-
Wladwest UA
56 років

-
Патріот України
50 років, Львів

-
Kозак UA
46 років, Львів

-
ZoranaHil
56 років

-
BogdanW
46 років

-
2020 GL
26 років
gsv
- Город:
- Киев
- Блог
- Коментарі
- Валютний форум
- Відгуки
- Гаряча лінія
- +75
- 2 листопада 2021, 10:44
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Не можу тебе зрозуміти. ВСЯ Україна визначилась з європейським напрямком подальшого розвитку. Тобі в інший бік. Чого казишся? Ми будуємо нове життя!!! Іди в Росію, російський паспорт в тебе є. живи там щасливо і насолоджуйся життям. https://pbs.twimg.com/media/CuVlXWzWcAIvU22?format=jpg&name=900×900
- 0
- 2 листопада 2021, 10:26
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Ти читати вмієш? Про що йдеться мова? Про офшори чи несплату податків з офшорів?
- +30
- 2 листопада 2021, 9:45
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Мінфін: видатки бюджету за 10 місяців — на 7,3% менші від плану, запозичення — на 23,4% https://finbalance.com.ua/news/minfin-vidatki-derzhbyudzhetu-za-10-misyatsiv---na-73-menshi-vid-planu-zapozichennya---na-234
- +39
- 2 листопада 2021, 9:29
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Тепер зачекаємо шоу зі сплати податків з офшорних 40 млн
- +84
- 2 листопада 2021, 9:27
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Це не Європа — це ЗЕляндія. В Європі щорічно подають декларації і не вимагають доводити легальність прибутку десятки років назад. Перед над усе там працює пезумпція невинуватості. Якщо фіскальний орган ДОВЕДЕ, що це була нелегальна фінансова операція, тоді ти маєш доводити, що це не так.
- +34
- 2 листопада 2021, 9:07
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Загниваюча Америка! Нові рекорди на Волл-стріт: Dow Jones досяг історичного максимуму https://banker.ua/uk/novi-rekordi-na-voll-strit-dow-jones/
- +26
- 2 листопада 2021, 8:36
- # Обговорення валютного ринка 02 _month_ 2021|ноября
Налоговая будет учитывать весь доход, полученный человеком с 1995 года, и доход, который он документально подтвердил Повний текст читайте тут: https://glavcom.ua/ru/news/ukraincev-zhdet-novyy-nalog-kto-i-skolko-budet-platit-795616.html
Документально підтвердити дохід за 27 років? Воно просто з'їхало з глузду.
Документально підтвердити дохід за 27 років? Воно просто з'їхало з глузду.
- +30
- 1 листопада 2021, 10:32
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
При тому, що запаси роблять влітку. А зелене неподобство згадало про це в листопаді.
- +30
- 1 листопада 2021, 10:31
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Добав собі ще кінцеву адресу — росія.
- 0
- 1 листопада 2021, 10:02
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
8-)
- +15
- 1 листопада 2021, 10:01
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Готуєтесь до кастингу 95 кварталу?
- +94
- 1 листопада 2021, 9:46
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Посмійся з себе і зніми ЗЕлені окуляри. Внутрішнього дефолту в грудні не було? ЗЕленка покрила девальвацію за рахунок запозичень.
Давно вже прийшов час відмитись від ЗЕленки
Давно вже прийшов час відмитись від ЗЕленки
- +15
- 1 листопада 2021, 9:20
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Шура не дуди, а читай!
- +133
- 1 листопада 2021, 9:07
- # Обговорення валютного ринка 01 _month_ 2021|ноября
Цена электроэнергии в Украине повысилась на 25% после отказа России от поставок угля и электричества https://strana.best/finance/359896-pojavilis-pervye-rezultaty-enerheticheskoj-blokady.html
Вперше з часів Януковича. Назад в 90-ті? Добре попрацювала зелена банда. Тепер виявляється залежимо від Росії по поставкам вугілля та електроенегрії.
Вперше з часів Януковича. Назад в 90-ті? Добре попрацювала зелена банда. Тепер виявляється залежимо від Росії по поставкам вугілля та електроенегрії.
- 13:56 У BlackRock назвали оптимальну частку біткоїна в інвестиційному портфелі
- 13:05 У першому кварталі 2027 року в Україні запровадять допомогу на оплату оренди житла для ВПО
- 12:43 Підсанкційний російський олігарх Дерипаска заробляє на українських дорогах — депутатка ВР
- 12:24 Китай обігнав США за кількістю мільярдерів: де живе найбільше багатіїв світу
- 11:38 Комітет Європарламенту схвалив законопроєкт про цифрове євро
- 11:16 Банківські вклади українців зростають нерівномірно: хто додав, а хто втратив у травні
- 10:53 Валюта дешевшає: як змінився курс долара та євро 24 червня
- 09:36 Як перейти з одного виду пенсії на інший: інструкція від Пенсійного фонду
- 09:13 Уряд спрямував 220 млн грн на оборону: хто отримає фінансування
- 08:46 Продаж землі після спадщини: коли ПДФО та військовий збір не стягуються


Оскільки в оригіналі проросійською газети вказано не «нацисток», а «націоналісток» то раджу тобі вивчити значення цих слів.
Трім того, судячи з того, що в тебе в голові повний венигрет в мене нема сумнівів, що ти класична жертва російської пропаганди. Поясню чому.
В УСІХ словниках світу крім російських слово «НАЦІОНАЛІСТ» синонім слова «ПАТРІОТ».
Ну, а те що проти патріотів заводять карні справи свідчить про те, що владою керують росіяни.