Клубний будинок La Manche

Зв'язатися

Статус

будується

Термін здачі

3 кв. 2020 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Контрактова площа

Адреса

вул. Щекавицька, 46. Подільський район

Опис Клубний будинок La Manche

Клубний будинок La Manche – будинок преміум-класу, що розташований у Подільському районі, за адресою вул. Щекавицька, 46. За основу стильового напрямку La Manche було обрано еклектичний образ неокласичних будинків з елементами модерну Англії та Франції кінця XІХ – початку ХХ сторіч.

 

Клубний будинок La Manche – це 9-поверховий житловий будинок з підземним паркінгом і комерційними приміщеннями на перших поверхах. На 8 та 9 поверхах розташовані дворівневі квартири, які мають можливість виходу на рівень покрівлі, де влаштовані індивідуальні літні тераси.

 

До складу вхідної групи житлової частини будинку входять: лобі з місцями для очікування, стійка консьєржа, хол, санвузли для відвідувачів, приміщення з піддоном для миття лап домашніх тварин та забрудненого взуття, зона для поштових скриньок, приміщення для інженерних комунікацій, вихід до внутрішнього двору. Територія внутрішнього двору створює відчуття затишку, настільки незвичне для великого міста, а оригінальні архітектурні рішення зробили простір неповторним і надихаючим.

 

Клубний будинок La Manche – дім з манерами поряд з Дніпром на Подолі!