ЖК Genesis

Статус

будується

Термін здачі

ІV квартал 2021 року.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Шулявська

Адреса

Індустріальний провулок, 2

Опис ЖК Genesis

Житловий комплекс Genesis – сучасний комплекс комфорт-класу, розташований за адресою Індустріальний провулок, 2.

 

Назва ЖК Genesis говорить про дві його ключові особливості: по-перше, це якісно новий простір та спосіб життя в уже сформованому середовищі. По-друге, це основа для подальшого розвитку суспільства і оточення.

 

Переваги архітектурних об'ємів комплексу - функціональність та естетика. Для фасаду були обрані кольори, які найбільш вдало передають атмосферу стабільності і гармонії, стилю і затишку. Впізнаваний стиль архітектури Нідерландів очевидний в образі ЖК Genesis.

 

Секції комплексу мають змінну поверховість. Це не просто красиво: перепади висоти створюють відчуття відкритого простору і свободи, а у квартири та двір проникає більше сонячного світла. Оскільки комплекс розташований біля «навчального осередку» міста, ми також подбали, щоб планування квартир враховували різноманіття стилів життя і дозволяли ефективніше використовувати житлову площу.
Квартири від 30,41 до 87,15 м2

 

У зеленому затишному дворі без автомобілів будуть облаштовані сучасні і безпечні дитячі майданчики. Внутрішній двір – це якісна продумана система для жителів будь-якого віку та інтересів. Відокремлений від вуличної метушні він має безпечну територію та внутрішню інфраструктуру. Ми створили простір для всіх поколінь. Діти і дорослі зможуть вільно відпочивати, не заважаючи один одному.