ЖК «Старокиївський»

Зв'язатися

Статус

зданий

Термін здачі

2 кв. 2017 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Політехнічний інститут

Інша інфраструктура

400 м до зупинки автобуса №31, маршрутного таксі №179. 650 м до зупинки тролейбусів №5, 92н, 93н, маршрутних таксі №228, 189, 427, 429, 465, 518, 575, приміських маршрутах №306.

Адреса

вул. Старокиївська, 10

Опис ЖК «Старокиївський»

ЖК «Старокиївський» — будинок бізнес- класу, який буде розташований в Шевченківському районі столиці на вулиці Старокиївській, 10, всього в 10 хвилинах ходьби від метро Політехнічний інститут.

Комплекс будується в зручному місці з точки зору внутрішньої та зовнішньої інфраструктури. Зокрема, поруч не тільки магазини, торгівельно-розважальні центри, престижний ВНЗ України – Політехнічний інститут, загальноосвітні школи, та дитячі садки, а й місця для відпочинку всієї родини, а саме Київський зоопарк – найбільший зоопарк в Україні, та Парк Київського Політехнічного інституту.

Житловий комплекс будується згідно сучасних будівельних норм, що гарантує високу якість новобудови, а зручне планування квартир з продуманим зонуванням кімнат вигідно доповнять загальне позитивне враження про комплекс.
Для майбутніх власників квартир діють вигідні гнучкі умови. Цінова політика компанії забудовника дає можливість придбати житло усім бажаючим за доступною ціною.