ЖК «Старокиївський»

Цена за м2

усі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

2 кв. 2017 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Політехнічний інститут

Інша інфраструктура

400 м до зупинки автобуса №31, маршрутного таксі №179. 650 м до зупинки тролейбусів №5, 92н, 93н, маршрутних таксі №228, 189, 427, 429, 465, 518, 575, приміських маршрутах №306.

Адреса

вул. Старокиївська, 10

Опис ЖК «Старокиївський»

ЖК «Старокиївський» — будинок бізнес-класу, побудований в Шевченківському районі столиці на вулиці Старокиївській, 10, всього в 10 хвилинах пішки від метро Політехнічний інститут.

 

Житловий комплекс «Старокиївський» побудований в зручному місці з точки зору внутрішньої і зовнішньої інфраструктури. Поруч розташовані магазини, торгово-розважальні центри, престижний ВНЗ України — Політехнічний інститут, загальноосвітні школи і дитячі сади. Для відпочинку всієї родини — Київський зоопарк, найбільший зоопарк в Україні, а також Парк Київського Політехнічного інституту.

 

ЖК «Старокиївський» побудований за сучасними будівельними нормами, що гарантує високу якість новобудови, а зручні планування квартир з продуманим зонуванням кімнат вигідно доповнять загальне позитивне враження про комплекс.

 

Для майбутніх власників квартир діють вигідні гнучкі умови. Цінова політика компанії забудовника дає можливість придбати житло всім бажаючим за доступною ціною.