ЖК «Садовий»

Цена за м2

усі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

4 кв. 2015 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Лівобережна

Інша інфраструктура

100 м до зупинки автобусу №117, маршрутного таксі №215к. 650 м до зупинки автобусів №95, 42, 87, 108, маршрутних таксі №177, 178, 215, 503, 535, 542, 599.

Адреса

вул. Комбінатна, 25

Опис ЖК «Садовий»

Київ — місто великих можливостей і перспектив, надій та сподівань, він багатий історією, насичений культурним та діловим життям. Тут хочеться жити, закохуватися, виховувати дітей, будувати плани на майбутнє... Для реалізації своїх ідей кожна людина потребує відповідне місце, свій затишний і комфортний куточок. Одним з таких місць може стати ЖК «Садовий».

 

Новобудова розмістилася в Дніпровському районі, на вулиці Комбінатна, 25. Творці проекту об’єднали комфорт і зручність проживання — пішохідна доступність метро і розвинена інфраструктура з тишею і чистим повітрям Русанівських садів. Проект введено в експлуатацію.

 

Житловий комплекс «Садовий» вигідно відрізняється від інших об’єктів тим, що всього в 1,5 км від комплексу знаходиться станція метро Лівобережна, з прилеглими торгово-розважальними центрами, супермаркетами, фітнес-центрами, ринком, відділеннями банків, дитячими садками і школами, поліклінікою Дніпровського району. Крім того, для зручного транспортного сполучення Лівого і Правого берега ведеться будівництво Подільсько-Воскресенського мосту і Подільсько-Вигурівської лінії метро.

 

Новобудова представлена двома 5-секційними будинками змінної поверховості (11-18 поверхів), з вбудованими нежитловими приміщеннями. На території комплексу обладнані спортивні і дитячі майданчики, а також місця відпочинку.

 

ЖК «Садовий» збудовано Державним забудовником — Будівельною компанією «Укрбуд», яка має більш ніж 50-річний досвід проектування, будівництва та експлуатації будівель.