ЖК «Парк-хол «Горький»

Цена за м2

Всі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

4 кв. 2014 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Палац «Україна»

Інша інфраструктура

50 м до ззупинки автобусу №20, тролейбусів №1, 12, 91н, маршрутних таксі №209 (38), 412, 450, 507 (821), 539, приміських маршрутах №825.

Адреса

вул. Горького (Антоновича), 131

Опис ЖК «Парк-хол «Горький»

«Парк-хол «Горький» — це ідеальне поєднання ділового життя столиці та домашнього затишку.

 

Розташовуючись в безпосередній близькості від головної ділової артерії столиці, це знахідка для тих, хто в першу чергу цінує свій час, якість і комфорт. Архітектура комплексу повністю відповідає стандартам житла підвищеної комфортності.

 

Просторі квартири спроектовані для створення максимальної зручності їх власникам. Висота житлових приміщень від поверхні підлоги до стелі складає 3 метри. Інфраструктура.

 

Новобудова максимально наближена до центральної частини міста, завдяки чому відмінно розвинена інфраструктура цього району: супермаркети, торгово-розважальні комплекси, Володимирський ринок, відділення банків, дошкільні навчальні заклади, кінотеатр, парк, а також підприємства сфери послуг — все це знаходиться в «крокової доступності ». Від будинку до центру міста на машині (без пробок) 5-10 хвилин. У 5 хвилинах ходьби від будинку — станції метро «Палац Україна» та «Либідська», 3 хв маршрутним таксі до Московської площі і Центрального автовокзалу. Близько 30 маршрутів пов’язують транспортне сполучення з правим і лівим берегом і іншими станціями метро.