ЖК «Оберіг-2»

Статус

будується

Термін здачі

2 кв. 2021 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Червоний хутір

Інша інфраструктура

160 м до зупинки автобусів №63, 51, маршрутних таксі №503, 516, трамваїв №22, 25, 28д.

Адреса

вул. Бориспільська, 30-а, 40, Дарницький район

Опис ЖК «Оберіг-2»

Житловий комплекс «Оберіг-2» – проект від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», розташований в Дарницькому районі міста Києва за адресою: вул. Бориспільська, 30А, 40.

 

ЖК «Оберіг-2» втілює дві основні ідеї, закладені в його назві. Перша, це створення умов для комфортного життя, домашнього затишку і добробуту мешканців, вписане в навколишню інфраструктуру району з зеленими парками і тихими вулицями навколо, дитячими майданчиками та зручними пішохідними доріжками.

 

Друга – захист, безпека і спокій, реалізовані за допомогою закритої території, цілодобового відеоспостереження та охорони, а також системи розумного будинку CLAP, здатної розпізнати проникнення в квартиру під час відсутності її жителів.

 

На території житлового комплексу «Оберіг-2» знаходяться дитячі та спортивні майданчики, зелені сквери, так що вашим дітям завжди буде чим зайнятися і де погуляти поблизу від будинку. А для любителів активного відпочинку поруч розташовано стадіон з біговими доріжками і полем для гри в футбол.

 

Для зручності мешканців на першому поверсі знаходяться магазини, салон краси, перукарня і аптека.