ЖК «Мінський»

Цена за м2

Всі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

4 кв. 2014 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Інша інфраструктура

230 м до зупинки автобусів №32, 72, тролейбусів №33, 18, 6, маршрутних таксі №219, 227, 525, 181, 537, 586

Адреса

вул. О. Попова, 3/5

Опис ЖК «Мінський»

Обираючи квартиру в місті Києві слід звернути особливу увагу на новий проект Української державної будівельної Корпорації «Укрбуд» — житловий комплекс «Мінський», який розташувався на вулиці Олександра Попова, 3/5, в найбільш привабливому та сучасному районі столиці.

 

Розвинена інфраструктура, комфортне розташування, висока якість будівництва згідно сучасних норм, зручне планування квартир та доступність цін є незаперечними перевагами ЖК «Мінський». Навіть найвибагливіший майбутній власник погодиться, що ця новобудова відповідає всім вимогам.

 

ЖК «Мінський» розташований в тихому, зеленому куточку Києва, неподалік знаходяться важливі магістралі – вул. Олени Теліги, Московський проспект. Поряд є все необхідне для комфортного життя сучасної людини: продуктові магазини та гіпермаркети, бізнес та торгово-розважальні центри, школи, дитячі садки, спортзали, лікарні. До ваших послуг метро (найближчі станції метро «Мінська» та «Оболонь» ) та маршрутні таксі, які допоможуть вам дістатися будь-якої точки Києва.