ЖК «Либідь»

Цена за м2

Всі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

1 кв. 2016 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Палац «Україна»

Інша інфраструктура

200 м до зупинки автобусів №20, тролейбус №12, 1, 91н, маршрутних таксі №209 (38), 412, 450, 507 (821), 539, приміського маршруту №825.

Адреса

вул. Казимира Малевича, 89

Опис ЖК «Либідь»

Житловий комплекс «Либідь» знаходиться в Голосіївському районі міста Києва на вулиці Боженка, 89, поруч зі станцією метро – «Палац Україна» та «Олімпійська». Це монолітно-каркасний будинок бізнес-класу в центрі міста з поліпшеним плануванням квартир.

 

Окрім зручного розташування важливим є те, що житловий комплекс будується згідно сучасних будівельних норм, що гарантує високу якість будівельних робіт, а зручне планування доповнять позитивне враження про новобудову.

 

Зовнішня інфраструктура району, в якому розташувалась новобудова добре розвинена. Люди оселились тут давно, а тому інфраструктура для комфортного життя поступово розвивалась разом із заселенням. Зараз вона представлена і великими торгівельними мережами і маленькими роздрібними магазинами, торгівельно-розважальними комплексами, банками, кафе, ресторанами, невеликими скверами і дитячими майданчиками. Також тут зручна розвинена транспортна мережа, яка представлена міським громадським транспортом: це маршрутки, метро, тролейбуси.