ЖК «Козацький»

Цена за м2

усі квартири продано

Статус

будується

Термін здачі

ІI квартал 2018 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Політехнічний інститут

Інша інфраструктура

200 м до зупинки автобуса №69, маршрутних таксі №155, 401, 411, 421, 442д, Ашан-2, приміських маршрутів 820

Адреса

вул. Гарматна, 38

Опис ЖК «Козацький»

Українська Державна будівельна корпорація «Укрбуд» закінчує будівництво та реалізацію нового проекту — житловий комплекс «Козацький». Житловий комплекс порадує своїх майбутніх мешканців абсолютно новим підходом до якості будівництва, від загальної концепції забудови до найдрібніших продуманих деталей. Кожен покупець квартири в ЖК «Козацький» обов’язково знайде все те, що підходить саме йому: від місця розташування комплексу та його інфраструктури, до конкурентоспроможної ціни з вигідними умовами придбання квартири.

 

Всі технічні рішення в жилому комплексі «Козацький» виконані у повній відповідності зі стандартами інженерного оснащення сучасних житлових будівель, а внутрішня сучасна інфраструктура забезпечує максимальний комфорт і безпеку його жителям, позбавивши від дрібних побутових проблем.

 

Новобудова розташувалася в Солом`янському районі Києва –молодому районі, що не поступається у розвитку іншим районам міста. Підтвердженням цього є те, що поряд з житловим комплексом знаходяться важливі транспортні артерії – проспект Космонавта Комарова, та вулиця Борщагівська. ЖК «Козацький» будується безпосередньо на вулиці Гарматній 38, у 3х хвилинах пішої прогулянки від парку «Орлятко». Поруч є багато закладів соціально-культурного призначення, ВУЗів, та інших необхідних установ.

 

Основні переваги комплексу залишаються незмінними, і притаманні всім проектам Корпорації: 

  • Державний Забудовник, надійність якого підтверджена багаторічним досвідом роботи в сфері промислового та цивільного будівництва; 
  • Якість будівельних робіт; 
  • Зручне розташування новобудови; 
  • Доступна ціна; 
  • Затишні планування квартир.