ЖК «Козацький»

Зв'язатися

Статус

будується

Термін здачі

1 будинок- введено в експлуатацію; 2 будинок: І, ІІ, ІІІ, IV, V секції - ІI квартал 2018 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Політехнічний інститут

Інша інфраструктура

200 м до зупинки автобуса №69, маршрутних таксі №155, 401, 411, 421, 442д, Ашан-2, приміських маршрутів 820

Адреса

вул. Гарматна, 38

Опис ЖК «Козацький»

Українська Державна будівельна корпорація «УКРБУД» розпочинає будівництво та реалізацію нового проекту – житловий комплекс «Козацький». Новий житловий комплекс порадує своїх майбутніх мешканців абсолютно новим підходом до якості будівництва, від загальної концепції забудови до найдрібніших продуманих деталей. Кожен покупець квартири в ЖК «Козацький» обов’язково знайде все те, що підходить саме йому: від місця розташування комплексу та його інфраструктури, до конкурентоспроможної ціни з вигідними умовами придбання квартири.

Всі технічні рішення в ЖК «Козацький» будуть виконані у повній відповідності зі стандартами інженерного оснащення сучасних житлових будівель, а внутрішня сучасна інфраструктура забезпечить максимальний комфорт і безпеку його жителям, максимально позбавивши від дрібних побутових проблем.

Новобудова розташувалася в Солом`янському районі Києва – достатньо молодому районі, але який не поступається у розвитку іншим районам міста. Підтвердженням цього є те, що поряд з новим житловим комплексом знаходяться важливі транспортні артерії – проспект Космонавта Комарова, та вулиця Борщагівська. ЖК «Козацький» буде побудовано безпосередньо на вулиці Гарматній 38, у 3х хвилинах пішої прогулянки від парку «Орлятко». Поруч є багато закладів соціально-культурного призначення, ВУЗів, та інших необхідних установ.

Основні переваги нового комплексу залишаються незмінними, і притаманні всім проектам Корпорації:

- Державний Забудовник, надійність якого підтверджена багаторічним досвідом роботи в сфері промислового та цивільного будівництва;

- Якість будівельних робіт;

- Зручне розташування новобудови;

- Доступна ціна;

- Затишні планування квартир;