ЖК «Казка»

Цена за м2

Усі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

1 - 9 буд.: введені в експлуатацію.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Теремки

Інша інфраструктура

300 м до зупинки тролейбуса №11, маршрутних таксі №444, 496, 507 (821), 548, 576

Адреса

вул. Академіка Лебедєва, 1

Опис ЖК «Казка»

 Проект від Української будівельної корпорації «Укрбуд» — житловий комплекс «Казка» - розташувався в Голосіївському районі міста Києва, на вулиці Академіка Лебедєва, 1. Це унікальний житловий комплекс в історичному районі поряд з мальовничим парком «Феофанія». Гармонія природи та комфорт сучасного життя дуже добре поєднуються в новому проекті корпорації .

 

Комплекс побудовано поряд з таким культурним надбанням, як храм Пантелеймона Цілителя (Свято-Пантелеймонівський Собор, жіночий монастир), цілющими святими джерелами Пантелеймона та «Сльози Богородиці», комплексом озер з альпійськими гірками. Кожного дня можна прогулюватись альпійськими алейками та милуватись унікальними рослинами.

 

Чисте повітря, неперевершений природний ландшафт, мальовничий парк, ігровий дитячий та спортивний майданчики для всієї родини доповнюють загальну гармонію ЖК «Казка». Розвинена інфраструктура та зручне розташування комплексу, сучасні технології будівництва та комфортне планування , доступність цін – це все «Казка», що стала реальністю.