ЖК «Country House»

Зв'язатися

Цена за м2

Всі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

1 кв. 2015 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Інша інфраструктура

1 км до зупинки приміських маршрутів №324, 941

Адреса

с. Гора, вул. Центральна, 30г

Опис ЖК «Country House»

«Country House» — це сучасний житловий комплекс під Києвом, що включає в себе п’ятнадцять 5-ти поверхових будинків по 24 квартири в кожному, індивідуальні паркування для авто, ЖЕК, тенісний корт, спортивні та дитячі майданчики, зони відпочинку, ставок, магазин, відкритий плавальний басейн — і все це на закритій території поблизу соснового лісу.

Створюючи даний проект і вибираючи місце розташування для житлового комплексу, наші фахівці використовували весь свій багаторічний досвід у сфері проектування, дизайну і будівництва житлових об’єктів. Житловий комплекс «Country House» розташовується в селі Гора Бориспільського району на ділянці площею 4га. Вже зараз Ви можете придбати собі квартиру в Клубному Домі.

Введення в експлуатацію першої секції з троьх домів заплановано на 3 квартал 2013 року.

Введення в експлуатацію II черги — I квартал 2014. Нашим основним завданням є створення більш комфортабельного, більш цікавого з точки зору архітектури і не дорогого житла, яке буде довгі роки радувати Вас і ваших дітей.

Просторі планування, наявність окремої парковки для авто, мала віддаленість від Києва (12км), розвинена інфраструктура, прекрасна природа (соснові ліси й озера), чисте повітря, зроблять Ваше життя в клубних будинках «Country House» спокійною та комфортною. Вам буде потрібно не більше 15 хвилин, щоб доїхати до Києва і не більше 10 хвилин до аеропорту «Бориспіль».