ЖК Crystal House

Статус

будується

Термін здачі

ІІ квартал 2020 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Олімпійська

Інша інфраструктура

150 м до остановки троллейбусов №40, 40к, маршрутных такси №412. 90 м до остановки автобусов №69, 5, 137н, троллейбусов №3, 12, 14, 91н, маршрутных такси № 171, 411, 427, 450, 507(821), 539, пригородних №825.

Адреса

вул. Жилянська, 26-28

Опис ЖК Crystal House

ЖК Crystal House — проект преміум-класу від Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд», який знаходиться у Голосіївському районі міста Києва, на вулиці Жилянська, 26-28.

 

Житловий комплекс Crystal House — це чотирисекційний будинок з паркінгом, дитячими та спортивними майданчиками та зонами для відпочинку. Об’єкт створюється з урахуванням всіх сучасних вимог до житла преміум-класу. Місце розташування, сучасні просторі планування квартир — архітектори врахували всі можливі побажання майбутніх власників квартир. Своїм виглядом ЖК Crystal House символізує високий клас та якість життя.

 

Життя в ЖК Crystal House буде зручним та затишним. До послуг жителів кращі торгові центри та кінотеатри міста, безліч магазинів провідних брендів, великий вибір салонів краси, студій йоги, спортзалів та ін. Освіта ваших буде на належному рівні – кращі дитячі садочки, школи, ліцеї та гімназії розташовані поряд з комплексом: Міжнародний ліцей «Гранд», спеціалізовані школи з поглибленим вивченням англійської мови, української мови та літератури, ліцей податкової та рекламної справи.

 

Квартира в житловому комплексі Crystal House - інвестиція в кращу нерухомість Голосіївського району Києва, що буде завжди користуватися високим попитом.