ЖК «Crystal House»

Зв'язатися

Статус

будується

Термін здачі

ІІ квартал 2019 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Олімпійська

Інша інфраструктура

150 м до остановки троллейбусов №40, 40к, маршрутных такси №412. 90 м до остановки автобусов №69, 5, 137н, троллейбусов №3, 12, 14, 91н, маршрутных такси № 171, 411, 427, 450, 507(821), 539, пригородних №825.

Адреса

вул. Жилянська, 26-28

Опис ЖК «Crystal House»

ЖК «CRYSTAL HOUSE» — новий проект бізнес-класу від Української Державної будівельної корпорації «Укрбуд», який знаходиться у Голосіївському районі міста Києва, на вулиці Жилянська, 26-28.

Житловий комплекс являє собою чотирисекційний будинок з паркінгом, дитячими та спортивними майданчиками та зонами для відпочинку. Об’єкт створюється з урахуванням всіх сучасних вимог до житла преміум-класу. Місце розташування, сучасні просторі планування квартир — архітектори врахували всі можливі побажання майбутніх власників квартир. Своїм виглядом ЖК «CRYSTAL HOUSE» символізує високий клас та якість життя!

Ваше життя в ЖК «CRYSTAL HOUSE» буде зручним та затишним. До Ваших послуг кращі торгові центри та кінотеатри міста, безліч магазинів провідних брендів, великий вибір салонів краси, студій йоги, спортзалів та ін. Освіта Ваших дітей буде на належному рівні – кращі дитячі садочки, школи, ліцеї та гімназії розташовані поряд з комплексом: Міжнародний ліцей «Гранд», спеціалізовані школи з поглибленим вивченням ангійської мови, української мови та літератури, ліцей податкової та рекламної справи.

Купуючи квартиру в ЖК «CRYSTAL HOUSE» Ви інвестуєте в кращу нерухомість Голосіївського району Києва, що буде завжди користуватися високим попитом.