ЖК «Авангард»

Цена за м2

Всі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

2 кв. 2017 року

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Виставковий центр

Інша інфраструктура

150 м до зупинки автобуса №1, тролейбусів №11, 12, 43, маршрутних таксі №416, 444, 507 (821)

Адреса

пр-т Голосіівський (40-річчя Жовтня), 95

Опис ЖК «Авангард»

Усі дороги ведуть до «Авангарду», адже збудований житловий комплекс розташований в оточенні розвиненої інфраструктури Голосіївського району: 5 хвилин до метро «Виставковий центр», або ж до маршруток, що за лічені хвилини доставлять у центр міста. 

 

Поціновувачам природи прийде до вподоби парк «Голосіївський», в якому можна прогулятись по дорозі додому після важкого робочого дня чи провести час на свіжому повітрі з малюком. Парк може потішити величним каскадом озер і розважальними атракціонами, які у ньому знаходяться. 

 

Поряд з житловим комплексом розташовані мережі супермаркетів, торгово-розважальний центр «Магелан», кафе та ресторани, а для зручності молодих батьків — за декілька хвилин ходу розташовані дитячий садок та школа. 

 

Назва житлового комплексу з’явилася не випадково. Слово «авангард» прийшло до нас з французького avant-garde і означає «передовий», «новий», «лідуючий».

 

Житловий комплекс «Авангард» — 25-ти поверхова монолітно-каркасна новобудова, що відповідає всім вимогам сучасного життя: починаючи з якісних матеріалів, які використовуються в будівництві, закінчуючи продуманими до найменших дрібниць плануваннями квартир. Проект має підземну автостоянку для власників авто.

 

ЖК «Авангард» прийдеться до вподоби, адже це вдале поєднання ціни, якості та комфорту. Проект введено в експлуатацію забудовником — Будівельною корпорацією «Укрбуд».