ЖК «Артеміда»

Зв'язатися

Цена за м2

Всі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

Секція 1А- 4 квартал 2014 р. Секція 1Б - 2 квартал 2015 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Дарниця

Інша інфраструктура

20 м до зупинки маршрутних таксі №600, 476, 215.

Адреса

бул.Дарницький, 8-в

Опис ЖК «Артеміда»

Комплекс бізнес-класу «Артеміда», створений за індивідуальним проектом. Архітектурне рішення будівлі - це неповторний стиль, що ввібрав в себе найкраще з архітектури двадцятого століття. 
 
«Артеміда» розташовується біля парку Перемоги — в одному з зелених куточків Києва, складається з двох будинків - 10 і 25 поверхового, об'єднаних спільною основою. Сучасний, оригінальний та раціональний підхід в архітектурному рішенні житлового комплексу є його головною перевагою. Два будинки об'єднані єдиною стилістикою та концепцією виконання, що гармонійно поєднує їх між собою. При його створенні було докладено максимум зусиль, щоб просторі квартири в житловому комплексі «Артеміда» були не черговою новобудовою столиці, а стали саме тим місцем, де Вам захотілося б жити! 
 
Завдяки розвиненій інфраструктурі мікрорайону Ваше життя в ЖК «Артеміда» буде зручним та комфортним. Комплекс знаходиться в 10 хвилинах пішої прогулянки від м. Дарниця. Район забезпечений всією необхідною інфраструктурою - супермаркетами, дитячими садочками, школами, відділеннями банків, перукарнями, аптеками та іншими важливими об'єктами.