ЖК «Олександрія»

Зв'язатися

Цена за м2

Усі квартири продано

Статус

зданий

Термін здачі

2 кв. 2017 р.

Тип нерухомості

новобудова

Місто

Київ

Метро

Вокзальна

Інша інфраструктура

120 м до зупинки автобусу №69, тролейбуса №3, маршрутних таксі №171, 198, 231.

Адреса

вул. Патріарха Мстислава Скрипника (Миколи Островського), 48/50

Опис ЖК «Олександрія»

ЖК «Олександрія» — сучасний житловий комплекс від Української державної будівельної корпорації «Укрбуд», який розташувався у Солом’янському районі м. Києва на вулиці Миколи Островського, 48/50.

 

ЖК «Олександрія» — житловий комплекс комфорт-класу для динамічних людей, які прагнуть до максимального комфорту життя, для людей, які цінують комфорт у всьому: від зручності проживання у власній квартирі до відмінного розвитку внутрішньої і зовнішньої інфраструктури житлового комплексу.

 

Житловий комплекс розташувався в районі з добре розвиненою інфраструктурою: тут магазини, ресторани, кафе, салони краси, ТРЦ «Ультрамарин» школи і дитячі сади. У районі добре розвинена транспортна розв’язка: поруч метро Вокзальна.

 

Недалеко від комплексу красивий Солом’янський парк. Зовсім поруч улюблене місце київських лижників — Протасів Яр — любителям активного відпочинку дістатися сюди не складе труднощів.

 

Завдяки своєму вдалому розташуванню ЖК «Олександрія» може пишатися тим, що жити тут буде комфортно. Можливо це саме те місце, де ви мріяли жити.